*Naciśnij by zobaczyć moje wideo

Piotr Siejka

Śląskie, Częstochowa

509 024 309

siejka@pdm.com.pl

Zobacz Facebook

Zobacz LinkedIn

Moja strona www

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne
  • Ubezpieczenia na życie grupowe
  • Ubezpieczenia nieruchomości
  • Ubezpieczenia dla firm
  • Ubezpieczenia komunikacyjne
  • Ubezpieczenia turystyczne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia rolne

Piotr Siejka

Telefon: 509 024 309 Email: siejka@pdm.com.pl

Pracę w branży ubezpieczeniowej rozpocząłem w wieku 22 lat. W 2005 roku założyłem firmę Polskie Doradztwo Majątkowe Sp. zo.o., która zajmuje się doradztwem majątkowym.Posiadam doświadczenie zarówno w obszarze ubezpieczeń życiowych jak i majątkowych.
Jestem autorem bloga pt. 365 pytań do doradcy majątkowego - www.pdm.com.pl/blog/. Prowadzę również szkolenia dotyczące tematyki ubezpieczeń i inwestycji. Moja praca jest jednocześnie moja pasją. Jestem dumny, że wykonuję zawód dzięki, któremu mogę zapewnić swoim klientom poczucie bezpieczeństwa finansowego.Pracuję z zaangażowaniem, entuzjazmem i poświęceniem. Pasja jest inspirującą siłą, która motywuje mnie do ciągłych poszukiwań, odkrywania nowych możliwości i spełniania marzeń moich Klientów. Doradzam klientom z całej Polski a czasem nawet z zagranicy. Możesz się ze mną umówić na rozmowę online lub spotkanie w biurze.

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (31)
Padmé Amidala01-09-2021
Damian

Gorąco polecam współpracę z Panem Piotrem, wyjaśni, podpowie, wytłumaczy i rozwieje wątpliwości.

Padmé Amidala08-07-2021
Agnieszka

Pan Piotr, to profesjonalista w swojej branży. Dokładnie i uczciwie podchodzi do potrzeb i oczekiwań klienta. Rzetelnie doradza najlepsze rozwiązania zarówno ubezpieczeniowe, jak też inwestycyjne. Można wiele zyskać i zaoszczędzić dzięki wskazówkom Pana Piotra.

Padmé Amidala26-06-2021
Dominik

Współpraca z Panem Piotrem jest rewelacyjna! Pytania konkretne, odpowiedzi rzeczowe. Profesjonalizm, zaangażowanie, a przede wszystkim doświadczenie czyni Pana Piotra agentem oddanym w pełni klientowi. Polecam !

Padmé Amidala21-06-2021
Adam Turowski

Piotr to przede wszystkim człowiek, z którym bardzo lubię rozmawiać. Chętnie korzystam z jego usług doradczych a przy tym "podglądam" go w pracy - bo mogę się wiele od niego nauczyć.

Padmé Amidala18-06-2021
Rafał Wiejski

Współpracowaliśmy razem 5 lat. Przez ten okres dał się poznać jako profesjonalista z ludzka twarzą. Umie rozmawiać, doradzić, przyznać rację rozmowcy. Kieruje się długotrwałą współpraca, która świadczy że zależy mu na dobru Klienta. Zdecydowanie polecam Jego uslugi.

Padmé Amidala17-06-2021
Jarek B

Profesjonalne doradztwo, duży wybór firm ubezpieczeniowych - eksperckie podejście do klienta z dbałością o szczegóły i finanse, polecam w 100%!!!

Padmé Amidala17-06-2021
Igor

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, dobry kontakt i pełen profesjonalizm, zdecydowanie polecam tego Agenta

Padmé Amidala17-06-2021
Andrzej

Piotr to profesjonalista. Proponuje rozwiązania na wysokim poziomie i ma szeroki wachlarz ofert. Korzystałem kilka razy z doradztwa Piotra i z kilku produktów. Jestem bardzo zadowolony. Wartości, które przyświecają pracy Piotra to: rzetelność, uczciwość i kompetencja. Serdecznie polecam!

Padmé Amidala16-06-2021
KRZYSZTOF MATUSZEK

SZCZERZE POLECAM! Ogromna wiedza, doświadczenie i doradztwo na najwyższym poziomie !

Padmé Amidala15-06-2021
Monika Skwark

Szczerze rekomenduję osobę Pana Piotra i jego usługi! Rzetelna i rzeczowa pomoc i informacja, duża wiedza, nieustające poszukiwania nowych rozwiązań i bieżące analizy rynku, brak rutyny mimo imponującego stażu w branży finansowej, a ponadto wysoka kultura osobista i etyka doradcy. Polecam!

Padmé Amidala15-06-2021
Dariusz

Piotr Siejka to profesjonalista w 100%, razem z klientem rozwiązuje problemy finansowe, jego wiedza NT rynku finansowego jest ogromna, po Jego wizycie każde finanse dostają drugie, lepsze życie a co najważniejsze to dobry, empatyczny człowiek, polecam....

Padmé Amidala14-06-2021
Macek

Polecam Pana Piotra, wieloletnia współpraca, stały kontakt, bez zarzutów, profesjonalizm w każdym calu, a przy tym etyka , uprzejmość, życzliwość, ludzka twarz, Nic dodać, nic ująć.

Padmé Amidala14-06-2021
Tomasz Fica

Z Panem Piotrem współpracuję już od kilku lat. Doradza mi w kwestiach ubezpieczeń oraz inwestycji. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że moje finanse są w dobrych rękach. Jest dociekliwy, przedstawia zawsze szeroki wachlarz opcji, idealnie dopasowuje produkt do moich potrzeb i aktualnej sytuacji. Polecam!

Padmé Amidala14-06-2021
Przemek

Pan Piotr to bardzo dobry i uczciwy agent z ogromną wiedzą. Polecam.

Padmé Amidala14-06-2021
Anna

Rzetelnie, kompleksowo, z pełnym zaangażowaniem. Polecam współpracę z panem Piotrem.

Padmé Amidala14-06-2021
Dariusz

Pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie. W pełni polecam Pana Piotra jako eksperta w ubezpieczeniach. Jest kompetentny w tym co robi, a przede wszystkim z zaangażowaniem dba o realizacje oczekiwań i priorytetów swoich klientów.

Padmé Amidala13-06-2021
Roman

Bogata wiedza i ogromne doświadczenie pozwalają Panu Piotrowi dobierać rozwiązania "uszyte" na miarę każdego klienta. Polecam.

Padmé Amidala13-06-2021
Anna

Z pełnym przekonaniem polecam Piotra – człowiek uczciwy, zaangażowany, wiecznie poszukujący nowych rozwiązań, profesjonalnie podchodzący do klienta. Prawdziwy Bond wśród agentów :-) Warto powierzyć swoje finanse takiemu doradcy!

Padmé Amidala13-06-2021
Ewa

Duża wiedza. Potrafi dopasować produkt do możliwości klienta. Bardzo rzeczowy i konkretny. Polecam

Padmé Amidala12-06-2021
Krzysztof Kadaj

Bardzo rzeczowe podejście rzeczowego człowieka. Zachęcam do współpracy innych.. Miły profesionalny biznesmen..

Padmé Amidala12-06-2021
Ewelina

Bardzo szeroka wiedza w zakresie finansów zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych profesjonalizm wieloletnie doświadczenie w doradztwie finansowym budowaniu trwałych relacji z klientami stałe podnoszenie swoich kompetencji w efektywnym zarządzaniu inwestycjami kierowanie się etyką w sprzedaży to tylko niektóre z wielu wartościowych cech które posiada Pan Piotr. Takiemu doradcy warto zaufać. Szczerze polecam.

Padmé Amidala12-06-2021
Anna

Bardzo szeroka wiedza, duże doświadczenie, przekazuje wiedzę o polisach w prosty i przystępny sposób. polecam !!!!

Padmé Amidala12-06-2021
Rafał

Niesamowita wiedza, pozwalająca znaleźć rozwiązanie i wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji. Najważniejsze jest jednak doświadczenie Pana Piotra, które przekłada się na realną odpowiedź na każde zagadnienie. Znajomość prawnych niuansów, a także rynku finansowego, czy ubezpieczeniowego przekłada na przygotowanie optymalnych rozwiązań. Szczerze polecam!!!

Padmé Amidala12-06-2021
AgaBrz

Z całą odpowiedzialnością polecam P. Piotra jako rzetelnego i fachowego doradcę. Świetnie zorientowany i przygotowany, zawsze stawiający potrzeby klienta na pierwszym miejscu. Każde zadane przez mnie pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Z taką pomocą i wiedza właściwego agenta jakim jest p. Piotr nic nie tracisz zawsze zyskujesz. Polecam

Padmé Amidala12-06-2021
AF

Wybitny specjalista, dla niego klient na pierwszym miejscu. Polecam.

Padmé Amidala12-06-2021
Michał Wołkowicki

Tak jest Pan Piotr to przede wszystkim wspaniały człowiek , który na pierwszym miejscu stawia zadowolonego klienta któremu doradza jak najlepiej. Po prostu super, polecam jak najbardziej , wie CO ROBI

Padmé Amidala12-06-2021
BArtSoft

Duże doświadczenie, szeroka wiedza o ubezpieczeniu oraz inwestycjach. Klient na pierwszym miejscu. :) Polecam każdemu !!!!

Padmé Amidala12-06-2021
PO

Pan Piotr to miły i rzetelny Agent, dobro klienta stawia na pierwszym miejscu. Szczerze polecam.

Padmé Amidala12-06-2021
Monika

Ten agent otrzymuje ode mnie ocenę celującą🤗 Polecam

Padmé Amidala11-06-2021
Paweł

Piotr to przede wszystkim dobry człowiek nastawiony na dobro klienta, bo wie że to klucz do budowania długotrwałej współpracy. Siłą Piotra jest, że przez lata pracy zdążył już zbudować swoją niezależność finansową, a tacy ludzie kierują się w życiu etyką a świadomością że agent ma np. plan sprzedażowy albo kredyt do spłaty więc musi mieć wynik niezależnie od korzyści dla klienta. I ten brak presji na kliencie czuć w rozmowie która jest bardziej nastawiona na doradztwo niż sprzedaż. Ponadto wieloletnie doświadczenie owocuje znajomością polis i prawa dzięki czemu jest mało pytań na które nie zna on odpowiedzi.

Padmé Amidala11-06-2021
Mk

Bardzo szeroka wiedza, duże doświadczenie, a przede wszystkim stawianie klienta i jego dobra na pierwszym miejscu :) polecam !!!!

Dodaj komentarz