Waleria Wasilewska

Dolnośląskie, Wrocław

+48 668 092 967

wawasilewska@agentpzu.pl

Zobacz Facebook

Moja strona www

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne
  • Ubezpieczenia na życie grupowe
  • Ubezpieczenia nieruchomości
  • Ubezpieczenia dla firm
  • Ubezpieczenia komunikacyjne
  • Ubezpieczenia turystyczne
  • Prywatna opieka medyczna

Waleria Wasilewska

Telefon: +48 668 092 967 Email: wawasilewska@agentpzu.pl

Cześć! Miło mi, że postanowiłeś/postanowiłaś odwiedzić moją stronę.

Nazywam się Waleria i jestem agentem ubezpieczeniowym PZU.

O mojej współpracy z PZU zadecydowała nie tylko uznana w Polsce i na świecie marka, ale przede wszystkim to, że od kilku lat sama byłam posiadaczką polisy PZU.

Dlatego mam przekonanie, że firma oferuje ubezpieczenia, które są dopasowywane do indywidualnych warunków, oczekiwań oraz potrzeb osób prywatnych, jak również klientów korporacyjnych.

Znajdziesz u mnie wszystkie ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne oraz ubezpieczenia na życie. Specjalizuję się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, mieszkaniowych, a także proponuję najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe dla firm i działalności gospodarczych.

Pomagam moim Klientom, służąc im doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami z zakresu rynku finansowego oraz ubezpieczeniowego.
Również pomagam w momencie wystąpienia szkody, w jej zgłoszeniu oraz odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania związane z polisą.

Ubezpieczam zdalnie przez Internet na terenie całej Polski i osobiście we Wrocławiu i okolicach. Za dojazd do osób chcących się ubezpieczyć nie pobieram żadnych ukrytych dopłat.

Obsługa w językach polskim, rosyjskim i ukraińskim.

Zachęcam do kontaktu!

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (13)
Padmé Amidala22-10-2021
Віктор

Приємно працювати з професіоналом своєї справи! Рекомендую!!!

Padmé Amidala08-10-2021
Paweł

Pani Waleria to w pełni profesjonalna, oddana pracy, z życzliwym podejściem do klienta agentka ubezpieczeniowa. Nie ma dla niej sprawy nie do załatwienia, a oferty przez nią przygotowywane zawsze dostaje przed terminem. Życzyłbym każdemu takiego podejścia do wykonywanych obowiązków. Dodatkowo mogę dodać że wszystko załatwia z duża dozą empatii, z uśmiechem na ustach, nie ma bardziej życzliwego agenta ubezpieczeniowego. w 100 % procentach mogę polecić współpracę z Panią Walerią.

Padmé Amidala03-10-2021
Mary

Pani Waleria dopasowała ofertę ubezpieczenia zgodnie z moimi potrzebami. Szybka i sprawa obsluga. Pełen profesjonalizm. Polecam!

Padmé Amidala03-10-2021
Irina Nikalayeva

Рекомендую Валерию к сотрудничеству как грамотного, компетентного бухгалтера. Лично с ней сложились добрые и доаерительные отношения. Что касается работы, то даже для нас, обывателей, расжевала всё так просто и понятно и у нас не осталось не единого вопроса качающегося налогооблажения и вообще бухгалтерии в целом. Профессионализм и знание своего дела у Валерии на высшем уровне. Рекомендую её как хорошего специалиста на все 💯 процентов.

Padmé Amidala28-05-2021
Viktor

Zdecydowanie polecam Panią Walerię. Szybka i doskonała obsługa !

Padmé Amidala27-05-2021
Кирилл

Очень крутой специалист, все быстро сделала и подстраивается под ситуацию клиента, рекомендуют

Padmé Amidala18-05-2021
Bohdan

Gorąco polecam , pełen profesjonalizm oraz miła obsługa. Zawsze można liczyć na pomóc oraz konsultacje.

Padmé Amidala14-05-2021
Jarosław

Pani Waleria uczciwa, miła, solidna rzetelna... do tego komunikatywność najwyższego formatu. Każdy interes i każda chwila warta jest fortunę, ma klasę i profesjonalnie obchodzi się z klientem. Polecam w 100%, konkurencyjność firmy również zachęca do korzystania z jej usług.

Padmé Amidala14-05-2021
Stefan D

Bardzo polecam Walerię, pomogła mi z wyliczeniem Ubezpeczenia dla mojego autka oraz pomogła z formalnościami. Zawsze miła, uprzejma i pomocna. Wysoki profesionalizm i kultura osobista. Polecam!!

Padmé Amidala14-05-2021
Maksim

Высокий профессионализм ,,вовлечённый в широкий спектр бухгалтерских и хозяйственных вопросов.. добросовестность в роботе.. Рекомендую..

Padmé Amidala14-05-2021
Maksim

Высокий профессионализм,, Вовлеченный в широкий спектр бухгалтерских и хозяйственных вопросов,,, добросовестность в роботе.. Рекомендую ‘

Padmé Amidala14-05-2021
Гладкова Марина

Рекомендую как специалиста , отвечает на все вопросы компетентно,консультирует грамотно, может подсказать как сделать правильно, а это дорогого стоит!Обращайтесь ,останетесь довольны.

Padmé Amidala13-05-2021
Wojtek

Z wielką przyjemnością mogę polecić Walerię. Z jednej strony profesjonalizm i praktyczne dobór odpowiedniego ubezpieczenia wraz z pomocą od strony księgowej, z drugiej strony zaraża swoim optymizmem i pozytywnym podejście do życia ! Dużym plusem jest też obsługa klientów w wielu językach, czego miałem okazję doświadczyć podczas obsługi zagranicznego klienta przez Walerię.

Dodaj komentarz