*Naciśnij by zobaczyć moje wideo

Tomasz Kłosin

Pomorskie, Gdańsk

795391270

klosintomek@gmail.com

Zobacz Facebook

Zobacz LinkedIn

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne

Tomasz Kłosin

Telefon: 795391270 Email: klosintomek@gmail.com

W branży finansowej jestem już od prawie 20 lat. Zaczynałem jako agent ubezpieczeniowy, a obecnie swoje doświadczenie w sprzedaży przekładam na tworzenie efektywnych zespołów sprzedażowych.
Praca w ubezpieczeniach to nie tylko sprzedaż ubezpieczeń, to przede wszystkim pomaganie drugiej osobie. Przygotowywanie awaryjnego planu działania na te najtrudniejsze momenty w naszym życiu jak wypadek, choroba czy śmierć.

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (3)
Padmé Amidala26-11-2021
Agnieszka

Serdecznie polecam współpracę z Tomaszem przy wyborze ubezpieczenia. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystko wytłumaczył bardzo szczegółowo i w jasny sposób. Zaproponował bardzo korzystną ofertę. Całość przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze. To moje pierwsze tego typu ubezpieczenie, więc zależało mi na tym, aby ktoś mi doradził co powinno zawierać ubezpieczenie, czego nie musi być itd. Tomasz świetnie doradził i dzięki temu mam to co chciałam i mogę spać spokojnie.

Padmé Amidala26-11-2021
Paula

Tomek, wyróżnia się na rynku indywidualnym podejściem do klienta i profesjonalizmem. Zawsze szuka indywidualnych rozwiązań kierując się chęcią pomocy. Potrafi również rozmawiać o ubezpieczeniach w sposób przejrzysty i zrozumiały dla laika. Serdecznie polecam współpracę z Tomkiem.

Padmé Amidala17-11-2021
Marcin

W 100% polecam współprace z Tomaszem. Odpowiedział na każde nurtujące mnie pytanie, co utwierdziło mnie w decyzji o wysokości sumy ubezpieczenia oraz zakresu jaki powinno zawierać. Uzyskałem pełne wsparcie przy zawieraniu polisy, a także po jej podpisaniu. Widać, że Tomasz nie traktuje swoich klientów tylko jako prowizje, a naprawdę chce pomóc uzyskać satysfakcje, by każdy czuł się dobrze i z pełną świadomością podjął decyzję o swoim ubezpieczeniu. Polecam każdemu sprawdzić jak wygląda profesjonalna obsługa.

Dodaj komentarz