*Naciśnij by zobaczyć moje wideo

Łukasz Aleksandrowicz

Mazowieckie, Warszawa

887 999 109

lukasz.aleksandrowicz@interia.pl

Zobacz Instagram

Zobacz LinkedIn

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne
  • Ubezpieczenia na życie grupowe

Łukasz Aleksandrowicz

Telefon: 887 999 109 Email: lukasz.aleksandrowicz@interia.pl

Uczciwość. Zaangażowanie. Odpowiedzialność. To określa moje podejście do zapewnienia Państwu finansowego bezpieczeństwa. Zabezpieczam to co najważniejsze - zdrowie i życie. Nie jestem w stanie przewidzieć przyszłości. Nie mam szklanej kuli. Mogę być jedyną osobą, która w trudnych chwilach - utrata zdrowia lub życia przyjdzie do Was lub waszych rodzin i przyniesie zamówione wcześniej pieniądze. Nie wróci to Wam życia - możliwe, że pomoże w dojściu do zdrowia. Wiem jedno ulży w codziennym funkcjonowaniu Wam lub waszym rodzinom.

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (15)
Padmé Amidala22-06-2021
Marcin Stróżyński

Znakomity fachowiec, ale przede wszystkim rzetelny i uczciwy w swoim podejściu do klienta. Absolutnie polecam!

Padmé Amidala17-06-2021
Paulina Kot

Polecam Łukasza każdemu kto chce mądrze ubezpieczyć się i swoich najbliższych. Ja czuję się zaopiekowana. Łukasz podchodzi do klienta z szacunkiem, potrafi świetnie dobrać produkt do potrzeb i pomóc nie tylko w kwestiach związanych z ochroną życia🙂 Kompetentny, rzetelny i zaangażowany - Mądry Agent!

Padmé Amidala17-06-2021
Paweł

Polecam. Profesjonalny, zaangażowany i pomocny. Najlepszy z moich dotychczasowych agentów.

Padmé Amidala08-06-2021
Alicja Bakovska

Hasło przewodnie Łukasza to " mądre ubezpieczenia na życie". Jego pasja rodzi profesjonalizm a profesjonalizm z kolei daje jakość. Łukasz nie tylko oferuje, pokazuje najlepsze ubezpieczenia, on edukuje jak mądrze zabezpieczyć zdrowie i życie naszych bliskich. Gorąco polecam spotkanie i rozmowę z Łukaszem. Masz ubezpieczenie na życie ?Dobrze. Zadzwoń do Agenta Łukasza - on sprawdzi czy dobrze zabezpieczyłeś rodzinę, sprawdzi zapisy z niechlubną *. Nie masz ubezpieczenia? - nie czekaj - zadzwoń do Agenta Łukasza - on wskaże najlepsze rozwiązanie odpowiadające na Twoje potrzeby. Polecam!

Padmé Amidala06-06-2021
Dawid Nawrocki

Może to zabrzmi źle, może zabrzmi dziwnie lub niepolitycznie, ale prawda i fakty są takie, że jest najlepszym "agentem na mieście" :). I nie chodzi tutaj o donoszenie czy też zabawę po prostu doskonale zna się na tym co robi. Dobiera odpowiednie ubezpieczanie do potrzeb i zawsze odpowiada na pytania. Nigdy nie zostawia nas z jakąś niewiedzą. Polecam.

Padmé Amidala01-06-2021
Kasia

Najlepszy agentura na świecie 🤗 miły, uczciwy i profesjonalny. Polecam z całego serca

Padmé Amidala31-05-2021
Kamilla Zaremba

Łukasz jest profesjonalistą w każdym zakresie. Empatyczny i zaangażowany. Od czau jak wykupilam ubezpieczenie u Łukasza mam poczucie bezpieczeństwa, ktorego brakowało mi wczesniej. To bezcenne uczucie. Dzięki Łukasz, polecam gorąco:)

Padmé Amidala31-05-2021
Asia

Łukasz to skarbnica wiedzy o ubezpieczeniach. Rzetelny, kompetentny, wyrozumiały, bardzo uczciwy. Serdecznie polecam!!

Padmé Amidala31-05-2021
Beata

Cierpliwy, bardzo kompetentny, doradza rzetelnie. Bardzo polecam!

Padmé Amidala24-05-2021
Rafal

Bardzo rzetelna i kompetentna osoba. Polecam każdemu kto rozważa ubezpieczenie siebie i swoich bliskich. Dla mnie osobiście najlepszy agent z jakim mialem do tej pory kontakt. Ma moja pełną rekomendacje.

Padmé Amidala09-05-2021
Dawid

Polecam nikt lepiej nie zna się na ubezpieczeniach. Pokazuje różnice i dobiera to co ma najlepszego.

Padmé Amidala07-05-2021
Andrzej

Od kilku lat korzystam z profesjonalnego doradztwa Łukasza, ubezpiecza mnie i moją żonę Polecam

Padmé Amidala07-05-2021
Wojtek Rojek

Polecam Łukasza, ubezpieczył całą moją rodzinę, mówi uczciwie o wadach i zaleteach różnych rozwiązań, bez marketingowego bełkotu. Polecam

Padmé Amidala07-05-2021
Dorota Urbanska

Lukasz to prawdziwy profesjonalista. Ma szeroka wiedzę w swojej spacjalizacji, dzięki czemu mogłam wybrać optymalny dla mnie produkt ubezpieczeniowy. Służy mi radą i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Jest zawsze krok przede mną i dlatego ufam mu. Przy okazji jest bardzo ciekawym człowiekiem. Polecam go na swojego agenta.

Padmé Amidala07-05-2021
Milena B.

Polecam! Taki AGENT to skarb! Uczciwy, zaangażowany, nie ściemnia. Miałam do czynienia z wieloma agentami - tego polecę z czystym sercem ❤️

Dodaj komentarz