*Naciśnij by zobaczyć moje wideo

Natalia Krysta

Małopolskie, Kraków

518633500

nataliakrysta8@gmail.com

Zobacz Instagram

Zobacz Facebook

Zobacz LinkedIn

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne
  • Ubezpieczenia na życie grupowe

Natalia Krysta

Telefon: 518633500 Email: nataliakrysta8@gmail.com

Jestem po studiach na Wydziale Prawa i Administracji. Skąd pomysł na ubezpieczenia? Gdy otworzyłam działalność gospodarczą w 2019 roku, rozpoczęłam swoją przygodę z branżą ubezpieczeń. Po pewnym czasie zaczęłam dostrzegać, że jest to coś, co sprawia mi po prostu przyjemność i powoduje, że potrafię mocno się angażować w tych kwestiach.

Specjalizuję się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie, jak również w ubezpieczeniach grupowych/firmowych dla pracowników i ich rodzin. Mój obszar działania to Cała Polska.

Ważne cechy ,które mnie określają: uczciwość, rzetelność i pracowitość.

Co jest ważne dla mnie w mojej pracy? Mam na uwadze dobro Klienta i jego potrzeby. Zaufanie jest bardzo ważne w tej branży, chcę by moi klienci wiedzieli, że mogą mi ufać i że jestem do ich dyspozycji w razie potrzeby.

Moją rolą jest budowanie długofalowej relacji z klientami, zależy mi na tym, aby pomagać klientom w doborze odpowiedniego rozwiązania, jeśli chodzi o ubezpieczenia. Chcę, aby klienci byli zadowoleni z mojej obsługi. Dlatego chcę promować swoją działalność i przekazywać jak najlepiej i prostym językiem informacje na temat ubezpieczeń.

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (79)
Padmé Amidala29-09-2023
Magdalena Kapel

Serdecznie polecam panią Natalię. Nie dosyć, że jest słowna, dzwoni o godzinie, o której była umówiona, to jeszcze wyjątkowo dobrze zna się na swojej pracy. Generali od dawna było moim faworytem jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie, i nie pomyliłam się, dziś podpisałam umowę i opłaciłam pierwszą składkę. Jestem bardzo wdzięczna, że skontaktowała się ze mną, w ten sposób otrzymałam bowiem ubezpieczenie, z którego jestem bardzo zadowolona, na korzystnych warunkach. Jeszcze raz gorąco rekomenduję panią Natalię.

Padmé Amidala07-07-2023
Tadeusz Rozkwitalski

Serdecznie polecam Panią Natalię. Jest osobą bardzo życzliwą i pomocną. Tzw. sprawę załatwia się bezproblemowo w trakcie pogodnej i miłej, ale jednocześnie bardzo profesjonalnej rozmowy.

Padmé Amidala14-12-2022
Emilia

P. Natalię oceniam bardzo, bardzo pozytywnie. Jest kompetentna, ogromnie uprzejma i miła. Pomocna i zaangażowana. Bardzo się cieszę że spotkałam tak serdeczną osobę. Jest naprawdę godna polecenia!!!

Padmé Amidala19-07-2022
Halina Beyga

Właśnie z pomocą P. Natalii podpisałam umowę .Dziękując za współpracę, polecam tę osobę doceniając jej zaangażowanie i profesjonalizm przy wyborze ubezpieczenia.

Padmé Amidala22-06-2022
Beata Myszko

Bardzo przyjemna współpraca. Pani Natalia wszystko dokładnie tłumaczy, umie doradzić, jest w pełni profesjonalna. Dopasowuje z sukcesem ofertę do wymagań klienta. Bardzo polecam przemiłą panią Natalię.

Padmé Amidala28-04-2022
Oktawia

Przesympatyczna agentka:) wszystko rzetelnie i jasno wytłumaczone! Polecam z całego serca i zarekomenduje w gronie najblizszych!:)

Padmé Amidala09-03-2022
Jerzy Cienkosz

To dopiero pierwszy kontakt z Panią Natalią,ale wrażenie bardzo dobre.Otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania.Cieszę się,że akurat ta Pani jest moją agentką ubezpieczeniową

Padmé Amidala01-03-2022
Barbara Borkowska

Pełen profesjonalizm, Pani Natalia uprzejma,bardzo życzliwa . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Doradzi i odpowie konkretnie na każde pytanie. Jestem bardzo zadowolona

Padmé Amidala15-02-2022
kaz

Bardzo kompetentna ,pomocna ,sympatyczna pełna empatii osoba. Polecam .

Padmé Amidala07-02-2022
Elzbieta korfel

Zdecydowanie polecam pełen profesjonalizm bardzo pomocna miła potrafi doradzić swoim klientom

Padmé Amidala05-02-2022
Donata B.

Zdecydowanie polecam Panią Natalię. Konkretna, pomocna i bardzo cierpliwa! Fachowe doradztwo. Jestem 100% zadowolona!

Padmé Amidala19-01-2022
Boguslaw K

P Natalia wzbudza zaufanie . Rzeczowo i konkretnie przedstawia warunki umowy. Slucha dokladnie I szybko potrafi dopasowac odpowiednie ubezpieczenie adekwatne do potrzeb klienta. Naprawde polecam korzystanie z uslug P Natalii.

Padmé Amidala19-01-2022
Zbigniew Kowalski

Pani Natalio gratuluję pełnego profecjionalizmu. Serdecznie polecam.

Padmé Amidala14-01-2022
Ireneusz Marko

Kontakt bardzo konkretny i sympatyczny - duża wiedza przekazywana bardzo przystępnie z dopasowaniem do zgłaszanych potrzeb Pozdrowienia i życzenie sukcesów w pracy

Padmé Amidala14-01-2022
Adam Pawlak

Pełen profesjonalizm, Pani Natalia uprzejma,bardzo życzliwa . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Doradzi i odpowie konkretnie na każde pytanie. Jestem bardzo zadowolony. Oby było więcej takich agentów.

Padmé Amidala19-12-2021
Magda

Pani Natalia, oprócz bardzo profesjonalnego podejścia do sprawy ma również poprostu bardzo ludzki, co jest bardzo ważne! Polecam przemiłą Panią Agent :)

Padmé Amidala13-12-2021
Tadeusz Lachowicz

Dobór odpowiedniego ubezpieczenia nie jest sprawą łatwą, stąd ważna jest pomoc profesjonalisty. Taką osobą jest niewątpliwie Pani Natalia Krysta, która oprócz fachowej wiedzy posiada tę zaletę, że autentycznie chce sprawić by klient był usatysfakcjonowany ze współpracy i ostatecznie świadomy podejmowanej decyzji.

Padmé Amidala25-11-2021
Andrzej Gołąb

Z zadowoleniem stwierdzam, że usługi świadczone przez Panią Natalie wyróżniają się fachowością ,rzetelnością i profesjonalizmem poparte ogromną wiedza. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Natalie jako osobę godną zaufania i świetny kontakt telefoniczny.

Padmé Amidala25-11-2021
Andrzej Gołąb

Z zadowoleniem stwierdzam ,że usługi świadczone przez Panią Natalie wyróżniają się fachowością, rzetelnością i profesjonalizmem popartym ogromną wiedzą. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Natalie jako osobę godną zaufania , świetny kontakt telefoniczny

Padmé Amidala25-11-2021
Andrzej Gołąb

Z zadowoleniem stwierdzam ,że usługi świadczone przez Panią Natalie wyróżniają się fachowością, rzetelnością i profesjonalizmem popartym ogromną wiedzą. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Natalie jako osobę godną zaufania , świetny kontakt telefoniczny

Padmé Amidala12-11-2021
Dariusz Holisz

Pomoc w rozwiązaniu problemu rzeczowa i konkretna. Dziękuję za pomoc i polecam.

Padmé Amidala08-11-2021
Leszek Gałuszka

Prawdziwy zawodowiec. Pełna kompetencja, życzliwość. Brak nachalności. Rozmowa z p. Natalią to prawdziwa przyjemność. Serdecznie polecam.

Padmé Amidala04-11-2021
Wioletta Pawluczuk

Wspaniala osoba ,pelny profesjonalizm, gotowa do pomocy na kazdy etapie. Wysoka jakość obsługi. Polecam ❤

Padmé Amidala18-10-2021
BOGUSŁAW MIKA

Pełny profesjonalizm.Tak trzymać.Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało.

Padmé Amidala10-10-2021
Gośka

Polecam serdecznie Panią Natalię. Profesjonalizm pod każdym względem. Bardzo miła i sympatyczna kobieta. Pomogła mi dobrać odpowiednie ubezpieczenie dla mamy. Gorąco polecam.

Padmé Amidala03-10-2021
Beata i Waldek

Polecamy! Profesjonalna, miła, uprzejma i kompetentna osoba. Starała się z dużym zaangażowaniem dopasować polisę do naszych dość specyficznych potrzeb, kilkukrotnie zmieniając i dopasowując ofertę. Pomimo tego, że w końcu nie doszło do wykupienia polisy duży plus dla Pani za zaangażowanie, kontakt z klientem i miłą obsługę - pełna profeska! :)

Padmé Amidala02-10-2021
Lucyna Brzozowska

Gorąco polecam panią Natalię. Jest miła kompetentną osoba na tym stanowisku zawsze znajdzie czas na rozmowę.Pomocna w 100%.Wysoka jakość obsługi.

Padmé Amidala28-09-2021
Krystyna

Dziękuję bardzo za miłą obsługę. Polecam gorąco panią Natalię, gdyż fachowo i rzetelnie przedstawi rożne warianty ubezpieczenia. Jeśli jest taka potrzeba skontaktuje się z klientem po raz kolejny. Jest chętna i gotowa do współpracy. Polecam:)

Padmé Amidala26-09-2021
Bogna

Pani Natalia jest przemiłą osobą i bardzo pomocną. Kontakt z nią to czysta przyjemność

Padmé Amidala22-09-2021
ewa

P. Natalia, jest nie tylko profesjonalistką ale i bardzo miłą osobą. Ma świetny kontakt z klientem, jest dyspozycyjna, bardzo pomocna w znalezieniu odpowiedniego ubezpieczenia. Serdecznie polecam.

Padmé Amidala19-09-2021
Jacek Łaksa

Bardzo sympatyczna osoba posiadająca szeroki zakres wiedzy odnośnie ubezpieczeń indywidualnych jak i rodzinnych ,specjalistka w każdym calu., bardzo komunikatywna. Sprawę można szybko i konkretnie załatwić przez telefon bez jakichkolwiek problemów a dla osób starszych jest to bardzo ważny atut. Bardzo polecam wszystkim.

Padmé Amidala19-09-2021
Wiesława K

Pani Natalia to agent najwyższej klasy,pełen profesjonalizm oraz doskonały kontakt z klientem.

Padmé Amidala17-09-2021
Marek

Profesjonalistka pod każdym względem

Padmé Amidala13-09-2021
Jacek Marcinkowski

Duza wiedza i zyczliwosc do potrzebujacyh porady.Dziekuje za wspolprace i goraco polecam .

Padmé Amidala12-09-2021
Joanna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przemiła, kompetentna osoba, która gdy pojawiają się problemy, szuka rozwiązania. Pani Natalia od samego początku jest bardzo zaangażowana w rozmowę, słucha!!!!. Bardzo podobało mi się to w naszej współpracy, że nie zostawiła mnie samą z problemem, który pojawił się. Towarzyszyła i szukała rozwiązania. Dzięki jej pomocy i wsparciu, i uprzejmości udało się doprowadzić sprawę ubezpieczania do końca. Polecam!!

Padmé Amidala10-09-2021
Elżbieta Malewska

Pierwszy raz miałam do o czynienia z taką miłą i jednocześnie profesjonalną agentką. Rzeczowa, cierpliwa o wysokiej kulturze osobistej. Cieszę się, że miałam przyjemność natrafić na tak wysokiej klasy specjalistkę w swojej dziedzinie. Brawo!!

Padmé Amidala07-09-2021
Danuta

Pani Natalia była zaangażowana do maksimum we współpracę z mną /mam70lat/.Wykazała cierpliwość ,sumienność i poświeciła mi dużo czasu. Przeprowadziła mnie przez" internetowe" formalności ubezpieczeniowe. Wykazała pełny profesjonalizm.

Padmé Amidala07-09-2021
artur

super obsługa

Padmé Amidala29-08-2021
Ryszard Przebinda

Duża rzetelność, kompetencja i zaangażowanie. Szczerze polecam!!!

Padmé Amidala19-08-2021
Andrzej Malewski

Takiego doradcy ze świecą szukać. Profesjonalna, życzliwa a przy tym nienachalna i z wielkim poczuciem humoru. Polecam wszystkim 👍

Padmé Amidala14-08-2021
Regina

Polecam usługi Pani Natalii, jako agenta ubezpieczeniowego, bo jest w swej pracy bardzo pilna i sumienna. Okazała mi osobiste zainteresowanie i szacunek. Dostrzegłam również, że Pani Natalia ma indywidualne podejście do każdego. Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że o każdej porze jest gotowa do pomocy, uczciwa i punktualna. Zachęcam do współpracy z Panią Natalią.

Padmé Amidala14-08-2021
Bożek Piotr

Pełen profesjonalizm, Pani Natalia uprzejma,bardzo życzliwa . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jestem bardzo zadowolony. Oby wiecej było takich agentów.

Padmé Amidala08-08-2021
Karol

Pani Natalia pomogła mi dobrać rozwiązanie ubezpieczeniowe dla mnie i całej rodziny. Polecam jak najbardziej, przemiła osoba i pomocna.

Padmé Amidala29-07-2021
Jerzy Długosz

Profesjonalna ,a przy tym pełna empatii i uroku osobistego Pani Natalia ! ☺

Padmé Amidala28-07-2021
Marek Berlinski

Bardzo gorąco polecam współpracę z Panią Natalią. Jest bardzo miłą i co najważniejsze profesjonalną osobą znającą się na rzeczy. Każdego klienta traktuje indywidualnie

Padmé Amidala22-07-2021
Ryszard

Bardzo miła i sprawna obsługa. Pani Natalia jest pomocną osobą

Padmé Amidala14-07-2021
Waldemar

Bardzo gorąco polecam współpracę z panią Natalią.Jest bardzo miłą i co najważniejsze profesjonalną osobą znającą się na rzeczy.

Padmé Amidala12-07-2021
Aleksandra Drózd

Profesjonalne podejście i rzetelne podejście do klienta. Szczerze polecam!

Padmé Amidala03-07-2021
Ewa Woźniak

Profesjonalna pełna obsługa klienta. Bardzo sympatyczna Pani, dobrze tłumaczy zawiły język biurowy :) znajomość tematu. Potrafi doradzić i dobrać odpowiedni produkt do klienta. Polecam w 100%

Padmé Amidala30-06-2021
Michał

Profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego ubezpieczenia.

Padmé Amidala22-06-2021
Maciej

Pełen profesjonalizm, znajomość specyfiki tematyki ubezpieczeniowej, wysoka kultura osobista.

Padmé Amidala20-06-2021
Janusz Chojnowski

Wspaniała obsługa i pomoc. Pani Natalia bardzo fachowo i zrozumiałe tłumaczy wszelkie warunki ubezpieczenia. Bardzo dobry kontakt, miła i fachowa pomoc sprawia iż można śmiało Pani Natali wystawić ocenę 6+.

Padmé Amidala18-06-2021
Łukasz T.

Jestem zadowolony z usług , które prowadzi Pani Natalia i głęboko polecam każdemu kto by potrzebował takiego typu usług.

Padmé Amidala18-06-2021
Natalia S.

Polecam bardzo. Przemiła i pomocna osoba na każdym etapie umowy.

Padmé Amidala16-06-2021
Dominik

Gorąco polecam, fachowo profesjonalnie, po podpisaniu umowy cały czas w kontakcie świetny serwis.

Padmé Amidala09-06-2021
Mateusz

Polecam tą Panią Profesjonalna obsługa

Padmé Amidala08-06-2021
Lucyna Brzozowska

Polecam Panią Natalię jako kompetentną i pomocną agentkę.

Padmé Amidala08-06-2021
Lucyna Brzozowska

Polecam Panią Natalię jako kompetentną i pomocną agentkę.

Padmé Amidala06-06-2021
Joanna Kowalska

Z pełną odpowiedzialnością polecam p.Natalię jako agenta ubezpieczeniowego.Jest osobą kompetentną, uczciwą oraz życzliwą .

Padmé Amidala05-06-2021
Lucyna M.

Sprawnie dostosowane ubezpieczenie do moich potrzeb i portfela. Jestem zdecydowanie na TAK. Polecam!😃

Padmé Amidala02-06-2021
Ania Zmuda

Pani Natalia to jeden z najlepszych specjalistów w Polsce dotyczących ubezpieczeń. Pełen profesjonalizm i szybki dobór produktu dopasowanego do potrzeb.

Padmé Amidala01-06-2021
Grażyna

Polecam w 100% wszystko załatwiane profesjonalnie i w terminie.

Padmé Amidala31-05-2021
Marta

Serdecznie polecam pracę z Panią Natalią. Cechuje się ona serdecznością, empatią i wielkim profesjonalizmem!

Padmé Amidala29-05-2021
Mateusz

Naprawdę zaangażowany agent, aby dopasować ofertę do potrzeb klienta. Jestem zadowolony z tej współpracy.

Padmé Amidala28-05-2021
Agnieszka

Pani Natalia jest przemiłą osobą i bardzo pomocną.

Padmé Amidala22-05-2021
Martyna K

Pani Natalia to niesamowicie profesjonalna, inteligentna i równocześnie ciepła i pomocna osoba. Kontakt z nią to czysta przyjemność, zawsze wiem, że doradzi mi najlepiej jak tylko możliwe i uczciwie pokieruje w odpowiednią stronę. Bardzo polecam. Martyna

Padmé Amidala18-05-2021
Paweł W.

Dobra obsługa, fachowe porady. Ja i moja rodzina teraz jesteśmy całkiem zabezpieczeni na okoliczności sytuacji kryzysowych. Dziękuję bardzo !

Padmé Amidala09-05-2021
Iza

Pani Natalia jest rzeczową agentką, potrafi klarownie wyjaśnić kwestie związane z ubezpieczeniem. Gorąco polecam!

Padmé Amidala08-05-2021
Arkadiusz Fornal

Świetna, profesjonalna agentka

Padmé Amidala07-05-2021
Piotr Kruk

Dziękuję za fachowe doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia dla mojej rodziny. Serdecznie rekomenduję Panią Natalię do współpracy.

Padmé Amidala06-05-2021
Krystyna

Polecam panią Natalie. Zależy jej na relacji z klientem i potrafi jasno przejrzyście omówić sprawy z ubezpieczeniem.

Padmé Amidala05-05-2021
Klaudia

Niezastąpiona, bardzo pomocna. Szybko i sprawnie załatwia formalności. Tłumaczy wszystkie zawiłości w przystępny sposób. Polecam!

Padmé Amidala05-05-2021
Aneta

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo. Polecam bardzo serdecznie :)

Padmé Amidala05-05-2021
Ewa

Serdecznie polecam Panią Natalię, za zaangażowanie, wsparcie na każdym etapie współpracy i stały kontakt ! Ubezpieczam się i polecam.

Padmé Amidala05-05-2021
Karolina

Pełen profesjonalizm, wysoka jakość obsługi Pani Natali. Polecam każdemu, kto poszukuje fachowego doradcy w sprawie ubezpieczenia. Doradzi i odpowie konkretnie na każde pytanie!!!

Padmé Amidala05-05-2021
Ilona

Polecam serdecznie 👍 kompetencja, świetny kontakt, dyspozycyjność, niezastąpiona pomoc w znalezieniu odpowiedniego ubezpieczenia dla mojego dziecka w tych trudnych czasach.

Padmé Amidala05-05-2021
Marcel

Bardzo Polecam, 100% zadowolenia ze współpracy

Padmé Amidala04-05-2021
Kam

jestem zadowolony ze współpracy.

Padmé Amidala04-05-2021
Agnieszka Nowaczewska

Pani Natalia jest niezastapiona, bardzo pomocna. Pomoglam mi w dobrze odpowieniego rozwiazania dla corki. Szczerze polecam!

Dodaj komentarz