*Naciśnij by zobaczyć moje wideo

Natalia Krysta

Małopolskie, Kraków

518633500

nataliakrysta8@gmail.com

Zobacz Instagram

Zobacz Facebook

Zobacz LinkedIn

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne
  • Ubezpieczenia na życie grupowe

Natalia Krysta

Telefon: 518633500 Email: nataliakrysta8@gmail.com

Jestem po studiach na Wydziale Prawa i Administracji. Skąd pomysł na ubezpieczenia? Gdy otworzyłam działalność gospodarczą w 2019 roku, rozpoczęłam swoją przygodę z branżą ubezpieczeń. Po pewnym czasie zaczęłam dostrzegać, że jest to coś, co sprawia mi po prostu przyjemność i powoduje, że potrafię mocno się angażować w tych kwestiach.

Specjalizuję się w indywidualnych ubezpieczeniach na życie, jak również w ubezpieczeniach grupowych/firmowych dla pracowników i ich rodzin. Mój obszar działania to Cała Polska.

Ważne cechy ,które mnie określają: uczciwość, rzetelność i pracowitość.

Co jest ważne dla mnie w mojej pracy? Mam na uwadze dobro Klienta i jego potrzeby. Zaufanie jest bardzo ważne w tej branży, chcę by moi klienci wiedzieli, że mogą mi ufać i że jestem do ich dyspozycji w razie potrzeby.

Moją rolą jest budowanie długofalowej relacji z klientami, zależy mi na tym, aby pomagać klientom w doborze odpowiedniego rozwiązania, jeśli chodzi o ubezpieczenia. Chcę, aby klienci byli zadowoleni z mojej obsługi. Dlatego chcę promować swoją działalność i przekazywać jak najlepiej i prostym językiem informacje na temat ubezpieczeń.

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (62)
Padmé Amidala25-11-2021
Andrzej Gołąb

Z zadowoleniem stwierdzam, że usługi świadczone przez Panią Natalie wyróżniają się fachowością ,rzetelnością i profesjonalizmem poparte ogromną wiedza. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Natalie jako osobę godną zaufania i świetny kontakt telefoniczny.

Padmé Amidala25-11-2021
Andrzej Gołąb

Z zadowoleniem stwierdzam ,że usługi świadczone przez Panią Natalie wyróżniają się fachowością, rzetelnością i profesjonalizmem popartym ogromną wiedzą. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Natalie jako osobę godną zaufania , świetny kontakt telefoniczny

Padmé Amidala25-11-2021
Andrzej Gołąb

Z zadowoleniem stwierdzam ,że usługi świadczone przez Panią Natalie wyróżniają się fachowością, rzetelnością i profesjonalizmem popartym ogromną wiedzą. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Natalie jako osobę godną zaufania , świetny kontakt telefoniczny

Padmé Amidala12-11-2021
Dariusz Holisz

Pomoc w rozwiązaniu problemu rzeczowa i konkretna. Dziękuję za pomoc i polecam.

Padmé Amidala08-11-2021
Leszek Gałuszka

Prawdziwy zawodowiec. Pełna kompetencja, życzliwość. Brak nachalności. Rozmowa z p. Natalią to prawdziwa przyjemność. Serdecznie polecam.

Padmé Amidala04-11-2021
Wioletta Pawluczuk

Wspaniala osoba ,pelny profesjonalizm, gotowa do pomocy na kazdy etapie. Wysoka jakość obsługi. Polecam ❤

Padmé Amidala18-10-2021
BOGUSŁAW MIKA

Pełny profesjonalizm.Tak trzymać.Pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało.

Padmé Amidala10-10-2021
Gośka

Polecam serdecznie Panią Natalię. Profesjonalizm pod każdym względem. Bardzo miła i sympatyczna kobieta. Pomogła mi dobrać odpowiednie ubezpieczenie dla mamy. Gorąco polecam.

Padmé Amidala03-10-2021
Beata i Waldek

Polecamy! Profesjonalna, miła, uprzejma i kompetentna osoba. Starała się z dużym zaangażowaniem dopasować polisę do naszych dość specyficznych potrzeb, kilkukrotnie zmieniając i dopasowując ofertę. Pomimo tego, że w końcu nie doszło do wykupienia polisy duży plus dla Pani za zaangażowanie, kontakt z klientem i miłą obsługę - pełna profeska! :)

Padmé Amidala02-10-2021
Lucyna Brzozowska

Gorąco polecam panią Natalię. Jest miła kompetentną osoba na tym stanowisku zawsze znajdzie czas na rozmowę.Pomocna w 100%.Wysoka jakość obsługi.

Padmé Amidala28-09-2021
Krystyna

Dziękuję bardzo za miłą obsługę. Polecam gorąco panią Natalię, gdyż fachowo i rzetelnie przedstawi rożne warianty ubezpieczenia. Jeśli jest taka potrzeba skontaktuje się z klientem po raz kolejny. Jest chętna i gotowa do współpracy. Polecam:)

Padmé Amidala26-09-2021
Bogna

Pani Natalia jest przemiłą osobą i bardzo pomocną. Kontakt z nią to czysta przyjemność

Padmé Amidala22-09-2021
ewa

P. Natalia, jest nie tylko profesjonalistką ale i bardzo miłą osobą. Ma świetny kontakt z klientem, jest dyspozycyjna, bardzo pomocna w znalezieniu odpowiedniego ubezpieczenia. Serdecznie polecam.

Padmé Amidala19-09-2021
Jacek Łaksa

Bardzo sympatyczna osoba posiadająca szeroki zakres wiedzy odnośnie ubezpieczeń indywidualnych jak i rodzinnych ,specjalistka w każdym calu., bardzo komunikatywna. Sprawę można szybko i konkretnie załatwić przez telefon bez jakichkolwiek problemów a dla osób starszych jest to bardzo ważny atut. Bardzo polecam wszystkim.

Padmé Amidala19-09-2021
Wiesława K

Pani Natalia to agent najwyższej klasy,pełen profesjonalizm oraz doskonały kontakt z klientem.

Padmé Amidala17-09-2021
Marek

Profesjonalistka pod każdym względem

Padmé Amidala13-09-2021
Jacek Marcinkowski

Duza wiedza i zyczliwosc do potrzebujacyh porady.Dziekuje za wspolprace i goraco polecam .

Padmé Amidala12-09-2021
Joanna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przemiła, kompetentna osoba, która gdy pojawiają się problemy, szuka rozwiązania. Pani Natalia od samego początku jest bardzo zaangażowana w rozmowę, słucha!!!!. Bardzo podobało mi się to w naszej współpracy, że nie zostawiła mnie samą z problemem, który pojawił się. Towarzyszyła i szukała rozwiązania. Dzięki jej pomocy i wsparciu, i uprzejmości udało się doprowadzić sprawę ubezpieczania do końca. Polecam!!

Padmé Amidala10-09-2021
Elżbieta Malewska

Pierwszy raz miałam do o czynienia z taką miłą i jednocześnie profesjonalną agentką. Rzeczowa, cierpliwa o wysokiej kulturze osobistej. Cieszę się, że miałam przyjemność natrafić na tak wysokiej klasy specjalistkę w swojej dziedzinie. Brawo!!

Padmé Amidala07-09-2021
Danuta

Pani Natalia była zaangażowana do maksimum we współpracę z mną /mam70lat/.Wykazała cierpliwość ,sumienność i poświeciła mi dużo czasu. Przeprowadziła mnie przez" internetowe" formalności ubezpieczeniowe. Wykazała pełny profesjonalizm.

Padmé Amidala07-09-2021
artur

super obsługa

Padmé Amidala29-08-2021
Ryszard Przebinda

Duża rzetelność, kompetencja i zaangażowanie. Szczerze polecam!!!

Padmé Amidala19-08-2021
Andrzej Malewski

Takiego doradcy ze świecą szukać. Profesjonalna, życzliwa a przy tym nienachalna i z wielkim poczuciem humoru. Polecam wszystkim 👍

Padmé Amidala14-08-2021
Regina

Polecam usługi Pani Natalii, jako agenta ubezpieczeniowego, bo jest w swej pracy bardzo pilna i sumienna. Okazała mi osobiste zainteresowanie i szacunek. Dostrzegłam również, że Pani Natalia ma indywidualne podejście do każdego. Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że o każdej porze jest gotowa do pomocy, uczciwa i punktualna. Zachęcam do współpracy z Panią Natalią.

Padmé Amidala14-08-2021
Bożek Piotr

Pełen profesjonalizm, Pani Natalia uprzejma,bardzo życzliwa . Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jestem bardzo zadowolony. Oby wiecej było takich agentów.

Padmé Amidala08-08-2021
Karol

Pani Natalia pomogła mi dobrać rozwiązanie ubezpieczeniowe dla mnie i całej rodziny. Polecam jak najbardziej, przemiła osoba i pomocna.

Padmé Amidala29-07-2021
Jerzy Długosz

Profesjonalna ,a przy tym pełna empatii i uroku osobistego Pani Natalia ! ☺

Padmé Amidala28-07-2021
Marek Berlinski

Bardzo gorąco polecam współpracę z Panią Natalią. Jest bardzo miłą i co najważniejsze profesjonalną osobą znającą się na rzeczy. Każdego klienta traktuje indywidualnie

Padmé Amidala22-07-2021
Ryszard

Bardzo miła i sprawna obsługa. Pani Natalia jest pomocną osobą

Padmé Amidala14-07-2021
Waldemar

Bardzo gorąco polecam współpracę z panią Natalią.Jest bardzo miłą i co najważniejsze profesjonalną osobą znającą się na rzeczy.

Padmé Amidala12-07-2021
Aleksandra Drózd

Profesjonalne podejście i rzetelne podejście do klienta. Szczerze polecam!

Padmé Amidala03-07-2021
Ewa Woźniak

Profesjonalna pełna obsługa klienta. Bardzo sympatyczna Pani, dobrze tłumaczy zawiły język biurowy :) znajomość tematu. Potrafi doradzić i dobrać odpowiedni produkt do klienta. Polecam w 100%

Padmé Amidala30-06-2021
Michał

Profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego ubezpieczenia.

Padmé Amidala22-06-2021
Maciej

Pełen profesjonalizm, znajomość specyfiki tematyki ubezpieczeniowej, wysoka kultura osobista.

Padmé Amidala20-06-2021
Janusz Chojnowski

Wspaniała obsługa i pomoc. Pani Natalia bardzo fachowo i zrozumiałe tłumaczy wszelkie warunki ubezpieczenia. Bardzo dobry kontakt, miła i fachowa pomoc sprawia iż można śmiało Pani Natali wystawić ocenę 6+.

Padmé Amidala18-06-2021
Łukasz T.

Jestem zadowolony z usług , które prowadzi Pani Natalia i głęboko polecam każdemu kto by potrzebował takiego typu usług.

Padmé Amidala18-06-2021
Natalia S.

Polecam bardzo. Przemiła i pomocna osoba na każdym etapie umowy.

Padmé Amidala16-06-2021
Dominik

Gorąco polecam, fachowo profesjonalnie, po podpisaniu umowy cały czas w kontakcie świetny serwis.

Padmé Amidala09-06-2021
Mateusz

Polecam tą Panią Profesjonalna obsługa

Padmé Amidala08-06-2021
Lucyna Brzozowska

Polecam Panią Natalię jako kompetentną i pomocną agentkę.

Padmé Amidala08-06-2021
Lucyna Brzozowska

Polecam Panią Natalię jako kompetentną i pomocną agentkę.

Padmé Amidala06-06-2021
Joanna Kowalska

Z pełną odpowiedzialnością polecam p.Natalię jako agenta ubezpieczeniowego.Jest osobą kompetentną, uczciwą oraz życzliwą .

Padmé Amidala05-06-2021
Lucyna M.

Sprawnie dostosowane ubezpieczenie do moich potrzeb i portfela. Jestem zdecydowanie na TAK. Polecam!😃

Padmé Amidala02-06-2021
Ania Zmuda

Pani Natalia to jeden z najlepszych specjalistów w Polsce dotyczących ubezpieczeń. Pełen profesjonalizm i szybki dobór produktu dopasowanego do potrzeb.

Padmé Amidala01-06-2021
Grażyna

Polecam w 100% wszystko załatwiane profesjonalnie i w terminie.

Padmé Amidala31-05-2021
Marta

Serdecznie polecam pracę z Panią Natalią. Cechuje się ona serdecznością, empatią i wielkim profesjonalizmem!

Padmé Amidala29-05-2021
Mateusz

Naprawdę zaangażowany agent, aby dopasować ofertę do potrzeb klienta. Jestem zadowolony z tej współpracy.

Padmé Amidala28-05-2021
Agnieszka

Pani Natalia jest przemiłą osobą i bardzo pomocną.

Padmé Amidala22-05-2021
Martyna K

Pani Natalia to niesamowicie profesjonalna, inteligentna i równocześnie ciepła i pomocna osoba. Kontakt z nią to czysta przyjemność, zawsze wiem, że doradzi mi najlepiej jak tylko możliwe i uczciwie pokieruje w odpowiednią stronę. Bardzo polecam. Martyna

Padmé Amidala18-05-2021
Paweł W.

Dobra obsługa, fachowe porady. Ja i moja rodzina teraz jesteśmy całkiem zabezpieczeni na okoliczności sytuacji kryzysowych. Dziękuję bardzo !

Padmé Amidala09-05-2021
Iza

Pani Natalia jest rzeczową agentką, potrafi klarownie wyjaśnić kwestie związane z ubezpieczeniem. Gorąco polecam!

Padmé Amidala08-05-2021
Arkadiusz Fornal

Świetna, profesjonalna agentka

Padmé Amidala07-05-2021
Piotr Kruk

Dziękuję za fachowe doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia dla mojej rodziny. Serdecznie rekomenduję Panią Natalię do współpracy.

Padmé Amidala06-05-2021
Krystyna

Polecam panią Natalie. Zależy jej na relacji z klientem i potrafi jasno przejrzyście omówić sprawy z ubezpieczeniem.

Padmé Amidala05-05-2021
Klaudia

Niezastąpiona, bardzo pomocna. Szybko i sprawnie załatwia formalności. Tłumaczy wszystkie zawiłości w przystępny sposób. Polecam!

Padmé Amidala05-05-2021
Aneta

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo. Polecam bardzo serdecznie :)

Padmé Amidala05-05-2021
Ewa

Serdecznie polecam Panią Natalię, za zaangażowanie, wsparcie na każdym etapie współpracy i stały kontakt ! Ubezpieczam się i polecam.

Padmé Amidala05-05-2021
Karolina

Pełen profesjonalizm, wysoka jakość obsługi Pani Natali. Polecam każdemu, kto poszukuje fachowego doradcy w sprawie ubezpieczenia. Doradzi i odpowie konkretnie na każde pytanie!!!

Padmé Amidala05-05-2021
Ilona

Polecam serdecznie 👍 kompetencja, świetny kontakt, dyspozycyjność, niezastąpiona pomoc w znalezieniu odpowiedniego ubezpieczenia dla mojego dziecka w tych trudnych czasach.

Padmé Amidala05-05-2021
Marcel

Bardzo Polecam, 100% zadowolenia ze współpracy

Padmé Amidala04-05-2021
Kam

jestem zadowolony ze współpracy.

Padmé Amidala04-05-2021
Agnieszka Nowaczewska

Pani Natalia jest niezastapiona, bardzo pomocna. Pomoglam mi w dobrze odpowieniego rozwiazania dla corki. Szczerze polecam!

Dodaj komentarz