*Naciśnij by zobaczyć moje wideo

Jakub Morawa

Małopolskie, Kraków, Wadowice, Zakopane, Tarnów, Nowy Sącz

698793563

jakub.morawa@gmail.com

Zobacz Facebook

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne
  • Ubezpieczenia na życie grupowe
  • Ubezpieczenia nieruchomości

Jakub Morawa

Telefon: 698793563 Email: jakub.morawa@gmail.com

W branży ubezpieczeniowej jestem od lipca 2019r, gdzie reprezentuje markę Nationale Nederlanden. Etyka pracy, indywidualne i "ludzkie"podejście sprawiło, że pomimo stosunkowo krótkiego stażu -jestem jednym z efektywniejszych agentów na południu Polski. Moja dewiza, która kieruje się na codzień to stwierdzenie, że "Człowiek jest warty tyle ile jego słowo"

Systematyczność, indywidualne podejście do klienta i bycie sobą - zaowocowało gratyfikacją mojej osoby na Ambasadora marki ZnanyAgent w Małopolsce.

Pracuje głównie w Małopolsce i na Śląsku, jednak oczywiście z uwagi na obecną sytuacje również spotykam się zdalnie przy pomocy aplikacji Teams.

Specjalizuje się głównie w ubezpieczeniach indywidualnych, grupowych oraz majątkowych.

Jeśli szukasz osoby, która od deski do deski wyjaśni zakres ubezpieczenia, rozbierze na czynniki pierwsze polisę i w końcu doradzi - zapraszam do kontaktu, nie pożałujesz :)

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (13)
Padmé Amidala24-09-2021
Mateusz K.

Agent godny polecenia! Po wypadku Pan Kuba cały czas służył pomocą. Wypłaty świadczeń na łączną kwotę ok 30.000zl przebiegły szybko i bardzo sprawnie. Jest to Agent, który zostaje z klientem nie tylko do momentu podpisania umowy, ale przez cały okres jej trwania! Brawo dla Pana. Polecam!!!

Padmé Amidala10-06-2021
Anna Marek

Polecam Pana Jakuba fachowa i rzetelna obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Padmé Amidala29-05-2021
Magdalena Waś

Polecam :-) agent konkretny, rzetelny, wie o czym mówi, pomoże, doradzi, udzieli szczegółowych informacji, rozwieje wszelkie wątpliwości :-) dostosuje ofertę ubezpieczenia dla najbardziej wymagających klientów :-)

Padmé Amidala29-05-2021
Artur Znaj

Polecam. Profesjonalizm i duża wiedza, mimo jeszcze młodego wieku.

Padmé Amidala28-05-2021
Monika

Jakub dokładnie wytłumaczy, wyjaśni wątpliwości. Rozwiązania, które zaproponował bardzo nam odpowiadają. Opieka „posprzedażowa” zagwarantowana.

Padmé Amidala27-05-2021
Sylwia

Jesli ktos szuka naprawdę dobrego Ubezpieczyciela , to z całym sercem mogę polecić Pana Jakuba !! Razem z mężem jestesmy bardzo zadowoleni z ubezpieczenia,  które zostało dla nas wybrane . Zawsze dobry kontakt, można zawsze zadzwonić jeśli jest jakiś problem, Pan Jakub wszystko dokładnie tlumaczy i zawsze Pomaga. Bardzo zależy mu na tym, aby klient byl zadowolony z ubezpieczenia i aby uzyskal swoje odszkodowanie jeśli się należy ☺ Polecam!!! :)

Padmé Amidala25-05-2021
Paula

Polecam tego agenta kompetentny, wszystko sprawnie, z najwyższym zaangażowaniem.

Padmé Amidala24-05-2021
Michał

Szybka i fachowa obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Padmé Amidala24-05-2021
Magda

Polecam tego agenta - działa sprawnie, szybko i z dobrym podejściem do klienta.

Padmé Amidala12-05-2021
Marzena Stachyra

Jako Dyrektor Obszaru w którym pracuje Jakub i jego przełożony zdecydowanie zostawiam pozytywną rekomendację dla osób które szukają profesjonalnego, rzetelnego i etycznego doradztwa na najwyższym poziomie.

Padmé Amidala12-05-2021
Kacper R.

Szybko, sprawnie ,bezproblemowo. Zawsze korzystne zestawienie oferty. Polecam tego agenta

Padmé Amidala12-05-2021
Maciej Łącki

Polecam Pana Jakuba. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, bardzo dobre podejście do klienta, załatwienie spraw trwa bardzo krótko, miły uczciwy Agent. Polecam

Padmé Amidala12-05-2021
Karolina Hardek-Pala

Korzystam z usług Pana Jakuba. Jest osobą kompetentną, sprawy są załatwiane szybko i bezproblemowo. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem Agenta, to wybór Pana Jakuba zdecydowanie będzie "strzałem w dziesiątkę":-)

Dodaj komentarz