Iwona Wlazło

Mazowieckie, Legionowo

602554823

ubezpieczenia.iwlazlo@poczta.onet.pl

Zobacz Instagram

Zobacz Facebook

Moja strona www

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne
  • Ubezpieczenia na życie grupowe
  • Ubezpieczenia nieruchomości
  • Ubezpieczenia dla firm
  • Ubezpieczenia komunikacyjne
  • Ubezpieczenia turystyczne
  • Prywatna opieka medyczna

Iwona Wlazło

Telefon: 602554823 Email: ubezpieczenia.iwlazlo@poczta.onet.pl

Nazywam się Iwona Wlazło, od ponad 20 lat prowadzę agencję ubezpieczeniową w Legionowie. Od samego początku swojej pracy postawiłam na jakość obsługi Klienta.
Każdy Klient jest u mnie traktowany indywidualnie, a ubezpieczenie ma dobierane stosownie do swoich potrzeb. Posiadam niezbędne kwalifikacje i licencje ubezpieczeniowe. Regularnie biorę udział w szkoleniach przeprowadzanych przez Towarzystwa Ubezpieczeń oraz na bieżąco śledzę zmiany na polskim rynku ubezpieczeniowym, dlatego moja pomoc często wybiega poza ramy pracy przeciętnego pośrednika ubezpieczeniowego. Moje biuro jest agencją ubezpieczeniową przyjazną dla Klientów i otwartą na realizację ich oczekiwań. Moje doświadczenie, pozwala mi służyć fachową pomocą i profesjonalną obsługą przy dobieraniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia. Szeroki wachlarz oferowanych ubezpieczeń pozwala mi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwala na kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Wszystko to sprawia, że z każdym rokiem powiększa się grono moich Klientów.

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (38)
Padmé Amidala29-09-2021
Jacek

Polecam. Profesjonalnie, szybko, konkretnie. Bardzo miła obsługa i sprawny kontakt.

Padmé Amidala30-08-2021
Darek

Serdecznie polecam! Bardzo rzetelny i zaangażowany doradca ubezpieczeniowy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Padmé Amidala23-08-2021
Joanna

Profesjonalne podejście do klienta. Wspaniale zbadane potrzeby, polecam.

Padmé Amidala12-08-2021
Wojtek Znamirowski

Bardzo miła obsługa pełna pomoc profesjonalna w wyborze ubezpieczenia doradztwo fachowe i równe BABKI. Polecam.

Padmé Amidala11-08-2021
Jakub

Polecam, przede wszystkim za profesjonalne doradztwo i dbałość o klienta. Pani Iwona potrafiła znaleźć idealną ofertę spełniającą moje oczekiwania

Padmé Amidala30-07-2021
Zuzanna

Bardzo kompetentna i zaangażowana obsługa, świetne oferty, polecam!!!

Padmé Amidala23-07-2021
KATARZYNA

Bardzo miła i kompetentna obsługa. Zdecydowanie polecam.

Padmé Amidala24-06-2021
Kasia

Pani Iwona ma ogromne doświadczenie i posiada specjalistyczną wiedzę. Jest miła i otwarta. Słucha i szanuje zdanie klienta, doradza, a nie podejmuje decyzję za klienta co wzbudza ogromne zaufanie. Współpraca na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam korzystanie z usług Pani Iwony. Sama bez wątpliwości wrócę do tak profesjonalnego eksperta.

Padmé Amidala19-06-2021
Wiola

U pani Iwony ubezpieczam się od 25 lat. Agencja zapewnia mi kompleksowe ubezpieczenie m.in. samochód, nieruchomości, wyjazdy turystyczne. Zawsze otrzymuje kilka ofert, z ktorych wspólnie wybieramy najlepszą dla mnie opcje. Nigdy nie przegapisz końca umowy, zawsze powiadomią Cię o zbliżającym się terminie jej zakończenia. Polecam.

Padmé Amidala17-06-2021
Kinga B.

Od lat korzystamy z pomocy p. Iwony. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, doświadczenie i ogromna wiedza.

Padmé Amidala16-06-2021
Jaro

Profesjonalna i miła obsługa. Korzystam wielu od lat i jestem zawsze zadowolony. Polecam!!!

Padmé Amidala15-06-2021
Babicki Marcin

Polecam firmę Pani Iwony jestem klientem od lat.Miła atmosfera ,od samego wejścia uśmiechnięte Panie przedstawiają bardzo dobrą ofertę .Mają bardzo dobre ubezpieczenia na każdą kieszeń.Polecam jeszcze raz . Jak dla mnie najlepsza ubezpieczalnia w Legionowie .

Padmé Amidala11-06-2021
Konrad

bardzo polecam. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Mile zaskakują mimo rosnących cen ubezpieczenia zawsze zaskoczą na plus.

Padmé Amidala09-06-2021
Teresa W.

Od ponad 10 lat ubezpieczam swoje samochody u Pani Iwony. Pełen profesjonalizm i bardzo atrakcyjne oferty. Serdecznie polecam!

Padmé Amidala05-06-2021
Ewa S.

Od wielu lat korzystam z usług firmy Pani Iwony. Pełen profesjonalizm. Trafne doradztwo. Szybko. Sprawnie i tanio.

Padmé Amidala04-06-2021
darek

Z usług Agencji Pani Iwony korzystam od kilku lat czy w zakresie ubezpieczenia domu, mieszkania, zajęć sportowych dzieci, OC firmy, samochodów, kredytu - wszystko odbywało się profesjonalnie i sprawnie, nawet to Pani Iwona za mnie pamiętała warunki czy zdarzenia które pomagały w doborze lepszej oferty. Nie bez znaczenia jest również możliwość komunikacji i uzgadniania spraw również poza formalnymi godzinami pracy bo nie raz i tak też bywa. Z pełnym przekonaniem gorąco polecam usługi ubezpieczeniowe prowadzone przez Panią Iwonę i jej zespół.

Padmé Amidala02-06-2021
Dariusz i Anna

Wszystkie nasze ubezpieczenia majątkowe (mieszkanie, samochody) załatwiamy u pani Iwony. Dojeżdżamy do niej aż z Warszawy, ale warto, ponieważ oferta ubezpieczeń jest szeroka, a obsługa na najwyższym poziomie. Od lat polecamy to biuro także naszym znajomym.

Padmé Amidala02-06-2021
Adam

Bardzo profesjonalnie skrojona oferta. Samochód w leasingu, wiele parametrów było bardzo indywidualnych a i tak udało się uzyskać korzystną cenę. Widać oddanie pracy i pasję Pani Iwony. Gorąco polecam.

Padmé Amidala30-05-2021
Agnieszka

Szybka i profesjonalna obsługa. Wiele ofert ubezpieczenia. Odnowiłam umowę w kilka minut na bardzo korzystnych warunkach. Polecam!!!

Padmé Amidala20-05-2021
Beata

Bardzo gorąco polecam !!! Pełen profesjonalizm !!! Poza profesjonalizmem, zawsze mogę liczyć na przyjacielskie porady i wsparcie. Od lat nigdy się nie zawiodłam i wiem, że jestem w najlepszych rękach.

Padmé Amidala20-05-2021
Beata W.

Bardzo serdecznie i gorąco polecam !!! Miła i profesjonalna obsługa z bardzo dużym doświadczeniem. Poza profesjonalizmem, zawsze mogę liczyć na przyjacielskie porady i wsparcie. Od lat nigdy się nie zawiodłam i wiem, że jestem w najlepszych rękach.

Padmé Amidala14-05-2021
2target

Konkurencyjne ceny i profesjonlne podejście do klijenta. Gorąco polecam!!!

Padmé Amidala14-05-2021
Tomek W.

Najlepsza agencja ubezpieczeniowa w mieście. Polecam gorąco.

Padmé Amidala14-05-2021
Krzchu

Polecam-Pani Iwonka serdeczna, pomocna, profesjonalna-agentka godna polecenia, zawsze przedstawia kilka wariantow ubezpieczen do wyboru, w peli rekomenduje i polecam wybrac Pania Iwonke

Padmé Amidala14-05-2021
Dariusz J.

Polecam. Od kilku lat jestem klientem Pani Iwony. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i oferowanych ubezpieczeń.

Padmé Amidala14-05-2021
Malgo

Pani Iwona dziala, szybko i sprawnie, zawsze przedstawia szeroki zakres wariantow ubezpieczenia, firma godna polecenia, otwarta dla klienta, serdecznie polecam, sama od ponad 10 lat korzystam z oferty firmy, w pelni zadowola, za rok tez wroce- M.K

Padmé Amidala14-05-2021
Arkadiusz Sz.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Współpracujemy z Panią Iwoną kilkanaście lat. W razie potrzeby służy pomocą o każdej porze. W doborze wariantów ubezpieczenia OC/AC darzę ją bezgranicznym zaufaniem. Nigdy się nie zawiodłem. Polecam.

Padmé Amidala14-05-2021
Iwona

Będąc klientem pani Iwony ma się gwarancje profesjonalnej obsługi, usługi i dobrej ceny. Korzystam z jej usług od lat i nie zamierzam tego zmieniać. Gorąco polecam.

Padmé Amidala14-05-2021
Warpech

Najlepsza ubezpieczalnia w okolicy,zawsze pomocni, wszystko profesjonalnie wytłumaczone i załatwione.Jestem klientem od 10 lat i dłuuuugo się to nie zmieni.Serdecznie polecam.

Padmé Amidala14-05-2021
Izabela

Od 18 lat korzystam z usług Iwony. Ubezpiecza nam dom, samochody, wyjazdy wakacyjne. Zawsze uśmiechnięta, doradzi i podpowie, wybierze najlepszą opcję. Wszystko wyjaśni i przypomni jak coś się kończy. Będziemy współpracować przez następne lata. POLECAM TEGO AGENTA

Padmé Amidala14-05-2021
Sylwia

Od 13 lat ubezpieczam się u Pani Iwony . Jestem bardzo zadowolona zawsze profesjonalnie potrafi dopasować ubezpieczenie do moich potrzeb. POLECAM

Padmé Amidala14-05-2021
Adam

Ubezpieczam tam samochody i mieszkanie od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem , pełen profesjonalizm .Polecam ubezpieczenia u Pani Iwony

Padmé Amidala14-05-2021
Adam

Bardzo profesjonalne podejście do klienta połączone z wiedzą popartą doświadczeniem. Iwona stosuje indywidualne podejście do klienta co pomaga w doborze najlepszej oferty i rozumie problemy ludzi. Bardzo dziękuję za dobór najlepszej oferty w ubezpieczeniu nieruchomości i samochodu. Nie muszę się o nic martwić mając takiego agenta.

Padmé Amidala14-05-2021
Piotr.

Serdecznie polecam .Miło ,profesjonalnie.Agencja na najwyższym poziomie.

Padmé Amidala14-05-2021
PiotrP

Bardzo polecam. Profesjonalna i rzeczowa obsługa. Ubezpieczam się u Pani Iwonki już od 15 lat.

Padmé Amidala14-05-2021
MagdaM

Najlepsza agentka pod słońcem. Jestem lojalna klientką od początku działalności Pani Iwony, zawsze dobrze dobrane ubezpieczenie, obsługa miła, rzeczowa. Nie ukrywam ze wybierając OC kieruje się najniższa cena a Pani Iwonka zawsze przedstawia kilka wariantów, z których mogę wybrać najkorzystniejszy. Agent godny zaufania, polecam.

Padmé Amidala14-05-2021
Cezary

Bardzo polecam Pani Iwona bardzo profesjonalnie, ale w niezwykle przyjaznej atmosferze dobrała nam ubezpieczenia jakich potrzebowaliśmy. Bardzo jesteśmy zadowoleni z współpracy i jeszcze nie raz skorzystamy z usług Pani Iwony

Padmé Amidala14-05-2021
Aneta K.

U Pani Iwony ubezpieczam się od ponad 10lat. Pełen profesjonalizm i bardzo atrakcyjne oferty. Serdecznie polecam.

Dodaj komentarz