Maciej Kamrowski

Opolskie, Opole

505131263

maciej.kamrowski@nnfinanse.pl

Zobacz Instagram

Zobacz Facebook

Zobacz LinkedIn

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne
  • Ubezpieczenia na życie grupowe
  • Ubezpieczenia nieruchomości

Maciej Kamrowski

Telefon: 505131263 Email: maciej.kamrowski@nnfinanse.pl

Pozwól zainspirować się do dbania o własne i swoich Bliskich, zdrowie, życie i bezpieczną przyszłość finansową.

Pomagam w zakresie:

➡️ doboru Ubezpieczeń indywidualnych z tytułu: śmierci, choroby lub wypadku,
➡️ ubezpieczeń domów i mieszkań oraz OC w życiu prywatnym,
➡️ budowania kapitału na przyszłość poza systemem ZUS,
➡️ optymalizacji ubezpieczeń grupowych dla firm,

Możesz mieć polisę i nie być ubezpieczonym. Pomogę wybrać uczciwe rozwiązanie, które zabezpieczy Ciebie i twoją Rodzinę. OPTYMALNIE i SKUTECZNIE.

Pracuję zdalnie oraz dojeżdżam do klienta. Jeśli cenisz swój czas i profesjonalizm, zapraszam do współpracy.

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (21)
Padmé Amidala10-11-2021
Ela Klementyna

Serdecznie polecam skorzystanie z wiedzy i doświadczenia Pana Macieja, który naprawdę słyszy jakie mamy obawy, potrzeby i oczekiwania. Jest to niesamowita oszczędność czasu i najlepszy z możliwych efekt - dostajemy to, co jest nam potrzebne, idealnie skrojony produkt, dokładnie i rzetelnie dopasowaną ofertę. Wszystko odbywa się w przyjaznej i niezwykle miłej atmosferze. Oby świat miał jak najwięcej takich właśnie specjalistów.

Padmé Amidala29-10-2021
Tomasz

Wspaniały Doradca. Ubezpieczyłem mieszkanie wszystko ładnie wytłumaczył był życzliwy bez ściemy nie na ciągał jak to lubią robić inni ubezpieczyciele. Świetny Facet Polecam Wszystkim którzy szukają rzetelnej obsługi oraz konkretnego ubezpieczenia.

Padmé Amidala26-10-2021
Bartek

Dobry człowiek, na dobrym miejscu. Teraz mój dom jest zabezpieczony i rodzina również. Na Pana Macieja można liczyć, o każdej porze dnia! Polecam!

Padmé Amidala04-10-2021
Monika

Profesjonalny i rzeczowy kontakt z klientem. Pan Łukasz cierpliwie odpowiadał na nasze pytania, co pozwoliło nam na świadome podjęcie decyzji. Polecam usługi tego agenta.

Padmé Amidala22-09-2021
Malwina Łukomska

Agent jakich brakuje, z dużą dozą cierpliwości, z wiedzą i chęcią do wyjaśniania nawet skomplikowanych zawiłości związanych z umową oraz OWU. Można mu zaufać.

Padmé Amidala22-09-2021
Asia

Kompetentny agent. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Profensjonalne doradztwo oraz szczegółowa wiedza na temat wybranej przeze mnie polisy. Polecam

Padmé Amidala14-09-2021
Mateusz

Pierwsze spotkanie zdalne, drugie twarzą w twarz. Dawno nie spotkałem tak kompetentnego agenta, a i człowiek z Niego bardzo miły. Śmiało mogę polecić. Dziękuję Maćku za fachową obsługę.

Padmé Amidala03-09-2021
Aleksandra Mercik

Kompetenty, pomocny i dbający o swojego klienta. Z pelnym przekonaniem polecam p. Macieja.

Padmé Amidala15-07-2021
Monika Lorek-Wojs

Szczerze polecam doradztwo i skorzystanie z usług oferowanych przez Maćka! Bardzo rzadko agentowi ubezpieczeniowemu zależy na czymś więcej niż tylko sprzedaniu polisy, a Maciek za swój cel obrał sobie zadowolenie klienta. Dokładnie wsłuchuje się w oczekiwania ubezpieczającego i odpowiada na nie najlepiej jak umie, w rezultacie czego powstają spersonalizowane, spełniające (nawet najdziwniejsze) oczekiwania oferty ubezpieczeniowe w przyzwoitych cenach. Cenię sobie profesjonalizm i uczciwość, i w kontaktach z Maćkiem właśnie to dostałam! Beż owijania w bawełnę!

Padmé Amidala14-07-2021
Anna

Polecam współpracę z Maćkiem. Wszystko szybko, sprawnie i co najważniejsze bardzo dokładnie i przejrzyście wytłumaczone. Dzięki dokładnej analizie wybranych elementów ubezpieczenia wiem, że jestem bezpieczna i nie muszę się martwić jak co działa. Dziękuję!

Padmé Amidala03-06-2021
Bartosz

Pan Maciej wszystko dokładnie wytłumaczył, sprawnie przeprowadził przez wszystkie kroki. Doradził i pomógł wybrać najlepszą dla nas opcję. Polecam w 100%.

Padmé Amidala14-05-2021
Błażej Nieradzik

Polecam w 100% Maćka jako agenta w sprawie ubezpieczenia. Bez problemowy kontakt z Maćkiem. Bardzo fajnie wszystko wytłumaczył na jakich zasadach działa ubezpieczenie. W razie potrzeby zawsze można się z nim skontaktować nawet już po zakupie ubezpieczenia. Jeśli masz problem ze znalezieniem ubezpieczenia to zadzwoń do Maćka i na pewno coś znajdzie do Ciebie.

Padmé Amidala13-05-2021
WOJCIECH M

Fachowa porada i pomoc w zakresie ubezpieczeń. Polisa skrojona pod konkretne potrzeby i możliwości. Nie muszę marnować czasu na wyszukiwanie dobrej oferty. Agent godny zaufania. POLECAM

Padmé Amidala12-05-2021
Paulina

Gorąco polecam. Polisa 100% dopasowana na potrzeb, wszystko dokładnie wytłumaczone.

Padmé Amidala12-05-2021
Tomasz

Polecam. Szybko i profesjonalnie. Oferta skrojona na miarę potrzeb klienta. Fachowe doradztwo.

Padmé Amidala12-05-2021
Katarzyna Zawisza

polecam. Profesjonalnie, szybko i elastycznie, również bardzo profesjonalnie. Ciężko znaleźć kogoś tak odpowiedniego😊

Padmé Amidala08-05-2021
Agata

Bardzo polecam. Pan Maciek bardzo miły,uprzejmy ma dużą wiedzę. Bardzo szybko i sprawnie załatwiliśmy wszystkie formalnsci w związku kupnem polisy nieruchomości.

Padmé Amidala06-05-2021
Wojciech Węglarz

U Pana Maćka załatwiałem polisę na życie dla siebie i żony. Odbyłem nie zliczoną liczbę spotkań z różnymi agentami i firmami. Dopiero gdy natrafiłem na Pana Macieja udało się stworzyć ofertę taką jaką właśnie szukałem, przy czym była ona na zdecydowanie najlepszą spośród wszystkich które do tej pory otrzymałem. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Maciejem ja sam na pewno w razie potrzeby wrócę. Zdecydowanie polecam.

Padmé Amidala05-05-2021
Sandra

Polecam! Maciek wytłumaczył krok po kroku jak ma działać polisa. Nic nie narzucał, wszystko pozwolił na spokojnie przeanalizować. Jesteśmy z mężem zadowoleni ze współpracy z Maćkiem, który nad wszystkim czuwa.

Padmé Amidala05-05-2021
Anna

Polisę ubezpieczenia grupowego wykupiła kilka lat temu i od tego czasu nasz stary agent chyba o nas zapomniał. Z roku na rok warunki były coraz gorsze a opłaty coraz wyższe. Na szczęście trafiliśmy na super agenta p. Maćka który przedstawił nam dobre warunki i korzystnej cenie. Wyjaśnił wszystko od początku do końca, przełożył z polskiego na nasze :-) doradzil rozwiązane najlepsze dla mnie i dla moich pracowników a także doradzil ubezpieczenie na życie i dom. A co dla mnie najwazniejsze -osoby która nie ma czasu na formalności - zalatwil cala papierologie i przypilnowal mnie zeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Tak wyobrażam sobie współpracę z dobrym agentem ubezpieczeniowym. Super podejście do klienta i rzeczowa różową. Na bieżąco mamy z nim kontakt a i ona sam przypomina mi gdy zapomnę o jakiś formalnościach. Polecam z całego serca

Padmé Amidala04-05-2021
Magda

Polisę na życie miałam wykupioną od kilku lat ale szczerze nie przykładałam do niej większej wagi. Po prostu wiedziałam, że coś tam mam. Gdyby nie to, że Maćka znam od lat pewnie nic bym nie zmieniała. Zaproponował, żebyśmy wspólnie przyjrzeli się czy to zabezpieczenie jest skuteczne. Po tym jak opowiedział mi w prosty, przystępny sposób jak i kiedy takie ubezpieczenie powinno zadziałać i co rzeczywiście powinnam w polisie posiadać, zrezygnowałam z dotychczasowego. Teraz wiem, że płacę za coś co ma sens i pomoże mi w sytuacji gdyby mi lub mężowi coś się przydarzyło. No i wiem, że na Maćka mogę liczyć w kwestii obsługi tej polisy. Polecam

Dodaj komentarz