Martyna Łukawska

Mazowieckie, Warszawa

884 008 833

sigura.ubezpieczenia@gmail.com

Zobacz Instagram

Zobacz Facebook

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne
  • Ubezpieczenia na życie grupowe
  • Ubezpieczenia nieruchomości
  • Ubezpieczenia dla firm
  • Ubezpieczenia komunikacyjne
  • Ubezpieczenia turystyczne
  • Prywatna opieka medyczna

Martyna Łukawska

Telefon: 884 008 833 Email: sigura.ubezpieczenia@gmail.com

Nazywam się Martyna Łukawska, od 2014 roku prowadzę Agencję Ubezpieczeniową Sigura Ubezpieczenia Sp. z o.o.
Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej posiadam od 2010 roku. Wtedy zaczęłam karierę w Towarzystwie Ubezpieczeń Interrisk S.A., gdzie spotkałam się z wieloma obszarami ubezpieczeń oraz likwidacją szkód. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję na co dzień.
Ubezpieczenia to nie tylko mój sposób na życie, ale również moja pasja.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu, ciągłemu doskonaleniu się, uczestnictwie w szkoleniach, mogę zaoferować Tobie, Twojej Rodzinie, Twojej firmie fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę ubezpieczeń.
W swojej pracy dbam o zachowanie najwyższych standardów w każdym obszarze. Dzięki mojej transparentności, rzetelności, szczerości zaufało mi już kilkuset Klientów.

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (18)
Padmé Amidala22-07-2021
Katarzyna Zydlewicz

Najlepszy agent ubezpieczeniowy. Pełen profesjonalizm. Polecam :)

Padmé Amidala22-07-2021
Piotr

Profesjonalne podejście do tematów ubezpieczeń i polecam p. Martynę w 100%!

Padmé Amidala01-07-2021
Sławomir

Super Agent - pełna "profeska" w miłej i rzeczowej atmosferze

Padmé Amidala01-07-2021
Karolina

Martyna, najlepszy agent na świecie, pełen profesjonalizm, sprawy załatwia szybko i sprawnie, a pozytywne nastawienie do ludzi i wiecznie towarzyszący uśmiech to coś co w dzisiejszym zabieganym świecie jest bezcenne. Polecam w 100%

Padmé Amidala29-06-2021
Urszula

Pani Martyna to kwintesencja profesjonalizmu, kompetencji i ... serdeczności. Jest świetnym agentem a przy okazji przemiłą, kompetentną osobą która pamięta o tym o czym ja zapominam:) zawsze pomocna, frontem do Klienta. Mimo, że nie pracuję już w pobliżu agencji Pani Martyny nie zamierzam rezygnować z Jej usług - tym bardziej, że ułatwia mi nasze działania współpracując zdalnie. Dla mnie to ogromna wartość. Polecam Panią Martynę z pełnym przekonaniem!

Padmé Amidala18-06-2021
krzysztof Ladra

Najlepszy agent ubezpieczeniowy osoba przemiła kompetentna polecam

Padmé Amidala16-06-2021
Mateusz T.

u Pani Martyny ubezpieczam wszystkie moje nieruchomości, siebie i rodzinę, auta. Kontakt zawsze szybki oferty dobrane po moje oczekiwania,. Pani Martyna zawsze doradzi, podpowie i wytłumaczy zapisy OWU, jako laik w temacie ubezpieczeń wiem że to co doradzi mi Pani Martyna jest tym czego na obecną chwilę oczekuję od ubezpieczenia. polecam.

Padmé Amidala15-06-2021
Elżbieta

Korzystałam z usług wielu agentów ubezpieczeniowych, ale z Martyną Łukawską pozostanę tak długo jak długo będzie agentem 😀Jest to osoba profesjonalna, niezwykle miła i chętna do służenia dobrą radą. Polecam i zachęcam do korzystania z jej usług 👍

Padmé Amidala07-06-2021
Elżbieta

Jeśli szukasz miłego, życzliwego i w pełni profesjonalnego agenta ubezpieczeniowego, to zwróć się do Martyny. Dopasuje ci ubezpieczenie najlepiej skrojone do twoich potrzeb, wyjaśni wszelkie kwestie, odpowie na wszystkie pytania i załatwi sprawę błyskawicznie. Nietuzinkowa, przesympatyczna osoba. Gorąco polecam !

Padmé Amidala07-06-2021
Sebastian

Bardzo gorąco polecam: pełny profesjonalizm i miła obsługa. Na dodatek wszystko można załatwić bez zbędnych formalności. Pozdrawiam serdecznie!

Padmé Amidala06-05-2021
Joanna

Martyna to agent, jakich mało na rynku. Zawsze indywidualnie podchodzi do klienta, jej oferty spełniają wszelkie oczekiwania. Ubezpieczam u niej samochód już kilka lat i zdecydowanie rezultat zawsze jest ten sam... wychodzę zadowolona. Nie wspominając, że jej otwarta postawa i uśmiech bywają zaraźliwe. Zdecydowanie polecam!

Padmé Amidala04-05-2021
Katarzyna Łukawska

Martynka to wspaniały agent.Od momentu jak ubezpieczylam u niej mieszkanie i mąż samochód to wiemy, że jest to pod bardzo dobrą opieką.Polecam.

Padmé Amidala03-05-2021
Katarzyna Łukawska

Martyna to profesjonalistką, zawsze dobrze doradzi w kwestii ubezpieczenia.Jestem bardzo zadowolona i spokojna o moje mieszkanie i samochód.Polecam!

Padmé Amidala03-05-2021
Iza

Od kilku lat powierzam Martynie kwestie ubezpieczeniowe mojej rodziny, zarówno na życie jak i majątkowe. W tym co robi jest profesjonalna i perfekcyjna. Polecam gorąco!

Padmé Amidala03-05-2021
Lidia

Bardzo duża wiedza na temat ubezpieczeń. Martyna chętnie rozwiewa wszystkie wątpliwości i wyjaśnia wszystkie zagadnienia. Brawo! Tak trzymać 👏

Padmé Amidala02-05-2021
Magdalena Górska

Podoba mi się, że nie muszę niczego sprawdzać tylko dzwonię do p. Martyny a ona o wszystkim pamieta, sprawdza i działa na bieżąco , odpowiadajac na moje pytania. Zdecydowałam się na ubezpieczenia domu, zdrowia u p. Martyny. Polecam.

Padmé Amidala02-05-2021
Beata Łukawska-Bartoszek

Pełen profesionalizm, ogromna wiedza w temacie różnorodnych ubezpieczeń. Czuje się zaopiekowana i spokojna o swoje kwestie ubezpieczeniowe! Polecam!

Padmé Amidala02-05-2021
Ewa

Właściwa osoba na właściwym miejscu! Profesjonalizm i miła obsługa → Martyna Łukawska 🙂

Dodaj komentarz