Grzegorz Gruszka

Śląskie, Jaworze

601504016

grzegorz@gruszka.com.pl

Zobacz Instagram

Zobacz Facebook

Zobacz LinkedIn

Moja strona www

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne
  • Ubezpieczenia na życie grupowe
  • Ubezpieczenia nieruchomości
  • Ubezpieczenia dla firm
  • Ubezpieczenia komunikacyjne
  • Ubezpieczenia turystyczne
  • Prywatna opieka medyczna

Grzegorz Gruszka

Telefon: 601504016 Email: grzegorz@gruszka.com.pl

Nazywam się Grzegorz Gruszka i od 2007 roku, zawodowo, zajmuję się, wraz z moimi Klientami, budowaniem programów ubezpieczeniowych oraz bezpiecznych programów oszczędnościowych i emerytalnych.

Z bardzo szerokiej oferty Klient może wybrać dla siebie to, co jest dla Niego najlepsze, bazując na nowoczesnych, sprawdzonych i gwarantowanych narzędziach ubezpieczeniowych i finansowych. Stosuję zasadę, że oferuję Klientom tylko takie programy finansowe, które sam posiadam i które osobiście mogę polecić. Plany finansowe budujemy zarówno od "zera", jak i wykorzystując dotychczas zgromadzony przez Klienta kapitał. Dzięki planowaniu, pomagam Klientom również zabezpieczyć ich dochody, majątek i Rodzinę przed finansowymi skutkami sytuacji losowych takich jak: choroba, wypadek, śmierć.

Ubezpieczenia to branża, która pozwala rodzinie pozostać razem, gdy przytrafiają się w niej najgorsze i najlepsze chwile. Najgorsze, co może się zdarzyć, to wypadek lub śmierć w rodzinie. Pojawiają się wtedy dwa problemy: emocjonalny i finansowy. Na to pierwsze nie jesteśmy w stanie nic zaradzić, natomiast możemy poradzić na stratę finansową. Dzięki planowaniu, jakie prowadzimy z Klientami, w sytuacji, która wydaje się beznadziejna, przynosimy pieniądze, które pozwolą rodzinie pozostać we własnym domu, płacić rachunki, dzieci mogą chodzić do tych samych szkół, jeździć na takie same wakacje, jak wcześniej. Dajemy im prawo wyboru. Najlepsze, co się może wydarzyć, to sytuacja, gdy ktoś z uwagi na wiek nie może lub nie chce więcej pracować. Dzięki planowaniu dajemy wtedy pieniądze, które pozwalają ludziom żyć na tym samym poziomie, co przed emeryturą. Oferujemy pewność przyszłości - zapewniamy godność.

Z Klientami spotykam się zarówno osobiście jaki i poprzez zdalne systemy komunikacji. Cały proces związany z analizą potrzeb Klienta, przedstawieniem oferty i zawarciem umowy może się odbyć w 100% online.

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Nikt jeszcze nie dodał opinii

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług doradców zarejestrowanych w serwisie ZnanyAgent.com możesz ocenić każdą osobę. Jeżeli dobrze Ci się współpracuje z doradcą uberzpieczeniowym pozostaw swój komentarz.

Dodaj komentarz