Tomasz Skrla

Pomorskie, Gdańsk

602856444

agentzmisja@gmail.com

Zobacz Facebook

Zobacz LinkedIn

Moja strona www

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne

Tomasz Skrla

Telefon: 602856444 Email: agentzmisja@gmail.com

Od 2011 roku jestem zawodowo związany z branżą finansowo-ubezpieczeniową. Na początku swojej finansowej drogi pracowałem jako doradca w ING Banku Śląskim. Czas spędzony w bankowości pozwolił mi na zdobycie cennego doświadczenia, a także umożliwił mi szersze, całościowe spojrzenie na sprawy finansowe moich klientów.

Od 2015 roku jako Agent z Misją, prowadzę własną firmę jako konsultant ds. planowania finansowego. Z dumą i pełnym przekonaniem współpracuję z firmą Prudential. Dbam, by moi Klienci byli przygotowani finansowo na przyszłe zdarzenia.

🤵 Doradzę i pomogę Ci znaleźć właściwe rozwiązanie, jeżeli szukasz odpowiedzi na to jak:

✅ zagwarantować sobie dodatkowe pieniądze na prywatną emeryturę 💵

✅ zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę w razie Twojej śmierci ☂️

✅ zapewnić lepszą przyszłość finansową swoim dzieciom i bliskim 💵

✅ zbudować zewnętrzne zabezpieczenie finansowe i zachować dotychczasowe oszczędności w razie choroby, wypadku, niezdolności do pracy, pobytu w szpitalu lub operacji ☂️

✅ znaleźć bezpieczną i bardzo konkurencyjną alternatywę dla lokaty bankowej 💵

Dzięki wrodzonej empatii, umiejętności słuchania oraz aktywnej współpracy z zaufanymi agentami z innych firm ubezpieczeniowych, mogę spełnić najbardziej wymagające potrzeby i oczekiwania moich klientów w 100%. Stawiam na szczerość i partnerskie relacje. Od 2021 roku 5% przychodu ze sprzedaży polis, przekazuje na dowolnie wybrany cel charytatywny, który wskazuje mój klient.

Zapraszam serdecznie do kontaktu, na osobistą lub wirtualną kawę !

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (11)
Padmé Amidala27-08-2021
Natalia

Gorąco polecam współpracę z Panem Tomaszem. Szczególnie cenię sobie indywidualne podejście, szczerość I rzetelność. Cieszę się, że to właśnie z Panem Tomaszem mogłam podjąć decyzje o ubezpieczeniu na życie.

Padmé Amidala14-08-2021
Szymon Mossakowski

Polecam serdecznie Pana Tomasza! Pełen profesjonalizm. Prawdziwy Agent z Misją! Dba o każdego i każdemu doradzi najlepiej według potrzeb.

Padmé Amidala10-08-2021
Wojciech Nietupski

Pan Tomek to odpowiednia osoba na tym stanowisku. Uczciwość , rzetelność i profesjonalne podejście do tematu. Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu z Panem Tomkiem!!!!👍👍👍

Padmé Amidala06-08-2021
Alicja Kamińska

Polecam najszczerzej ! Pełen profesjonalizm, bez natarczywości i naciskania choć trochę czasu minęło zanim podjęłam decyzję o ubezpieczeniu i zabezpieczeniu na starość -teraz nie żałuję ,wręcz cieszę się że mam to już dawno za sobą bo mogę spać spokojnie. Przyjazna atmosfera zagwarantowana :)

Padmé Amidala27-07-2021
Damian

Ciekawa oferta ubezpieczeń, pan Tomek to naprawdę sympatyczny i profesjonalny agent. Jeśli szukasz ubezpieczenia to z pewnością warto wziąc pod uwagę ofertę pana Tomka

Padmé Amidala26-07-2021
Krzysztof Wilczewski

Serdecznie polecam współpracę z Tomkiem w zakresie zabezpieczenia swojej przyszłości pod kątem emerytalnym, a także finansów rodziny w przypadku śmieci, czy utraty zdrowia. Słucha, rozumie, podpowiada ale przede wszystkim jest cierpliwy co w zawodzie agentów ubezpieczeniowych bardzo rzadkie. Prawdziwy "Agent z misją". Dziękuję Tomek za współpracę!

Padmé Amidala26-07-2021
Stanisław Wasak

Dzięki Tomaszowi wiem, że wybrałem ubezpieczenie, które spełnia moje potrzeby. Podczas rozmowy na indywidualnym spotkaniu, i zapytaniu o moje oczekiwania, przedstawił mi w prosty sposób jak funkcjonuje proponowany przez niego produkt zabezpieczenia emerytalnego, a jednocześnie odpowiadał rzeczowo na każde pytanie odnośnie warunków ubezpieczenia. Wrażenie robi również obsługa po zawarciu umowy, gdyż mam poczucie, że nie jestem pozostawiony sam, lecz cały czas mogę liczyć na wsparcie oraz informację o tym jak procentują moje środki i jakie zmiany mogę wprowadzić w ubezpieczeniu. To zachęciło mnie do zawarcia dodatkowych umów ubezpieczenia od chorób i wypadków. Widać było, że Tomasz ma dużą wiedzę o oferowanych ubezpieczeniach, gdyż zaprezentował mi alternatywne warianty, które bardziej mi odpowiadały finansowo, niż gdybym samodzielnie zdecydował o dokupieniu dodatkowych ubezpieczeń. Gorąco polecam Agenta z Misją!

Padmé Amidala19-07-2021
Michał Jankowski

Profesjonalizm i perfekcja w tym co robi. Jak jest wstanie pomoże w innych dziedzinach. Najlepszy jakiego znam

Padmé Amidala23-05-2021
Łukasz Daczkowski

Zaangażowanie agentów Prudential w dużej mierze wpływa na pozycję marki na rynku. Widac że firmie zależy na komforcie nabywcy, dlatego od początku do chwili obecnej praca świadczona jest ze stu procentowym profesjonalizmem. Decydując się na polise u Pana Tomasza, klient może się spodziewać kompetentnego doradztwa a co najważniejsze służy pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania. Pan Tomasz rzetelnie określa potrzeby klienta i przystosowuje do nich swoją ofertę. Rewelacyjny kontakt telefoniczny i mailowy, pełne profesjonalizmu podejście współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Agent z Misją to przede wszystkim zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta oraz wykazujących zaangażowanie, rzetelność i fachowość w świadczeniu swoich usług. Agent z Misją może stanowić przykład właściwej współpracy z klientem.

Padmé Amidala14-05-2021
Monika Bakkal

Pan Tomasz to nie tylko zwykły agent to prawdziwy doradca, który dostosuje polisę szytą na miare możliwości klienta. Wzór dla agentów ubezpieczeniowych. Wysoka kultura osobista, szczerość i konsekwencja. To aututy nie do podważenia. Z usług korzystam od ponad 3 lat. Dzięki dobranym wariantom, odkładam środki na swoją przyszłość (emeryturę) zabezpieczyłam start w dorosłe życie dzieciom. Mam poczucie bezpieczeństwa - jakże ważne w tych czasach. Z radością polecam każdemu! 😊

Padmé Amidala13-05-2021
Zbigniew Lewandowski

Polecam współpracę z Panem Tomaszem, rzetelność , wiedza i pełne zaangażowanie przed i po wyborze polisy to jego sukces jest Agentem godnym polecenia zawsze służy radą. Super oferta krojoną na miarę

Dodaj komentarz