Magdalena Gałęska

Wielkopolskie, Poznań

531794701

magdalena.galeska@unum.pl

Zobacz Instagram

Zobacz LinkedIn

Wyślij wiadomość


Specjalizuję się w ubezpieczeniach:
  • Ubezpieczenia na życie indywidualne

Magdalena Gałęska

Telefon: 531794701 Email: magdalena.galeska@unum.pl

Nazywam się Magdalena Gałęska i jestem agentem ubezpieczeniowym, dumnie zwanym Life Protection Advisor, gdyż pomagam chronić to, co najcenniejsze: życie i zdrowie.
Z firmą Unum Życie TUiR S.A. pracuję już od dłuższego czasu. To część międzynarodowej grupy o ponad 170-letniej tradycji wywodzącej się z USA. To, co nas wyróżnia na rynku to jeden z najszerszych zakresów ochrony i bardzo wysokie standardy obsługi klientów, co potwierdzają liczne nagrody (Super Etyczna Firma 2018-2020, Firma Przyjazna Klientowi, Order Finansowy dla naszych produktów, a także Najlepszy Pracodawca).

Zajmuję się doradztwem w zakresie ubezpieczeń indywidualnych na życie i zdrowie oraz w obszarze emerytur, inwestycji i polis posagowych. Razem z klientem buduję szyty na miar e program ubezpieczeniowy, który uwzględnia jego aktualne potrzeby i troski. Jestem blisko klienta na każdym etapie naszej współpracy, służąc profesjonalną radą i wsparciem. Dla swoich klientów jestem dostępna cały czas pod telefonem.
Uczciwość, rzetelność, wysoka jakość i budowanie trwałych relacji z ludźmi opartych na wzajemnym zaufaniu to kluczowe komponenty mojej codziennej pracy. Spotkania stacjonarne prowadzę w komfortowym dla klienta miejscu, istnieje też możliwość spotkań online. Jestem elastyczna jeżeli chodzi o termin i zawsze otwarta na rozmowę.

Serdecznie zapraszam do kontaktu 😉🤗

Chętnie pomogę!

Chcesz porozmawiać o ubezpieczeniach? Pozostaw kontakt!

Opinie

Moje najnowsze opinie (19)
Padmé Amidala24-09-2021
Gosia

Bardzo polecam współpracę z Magdą! Świetnie dobrała finalną wersję polisy do moich potrzeb i aktualnych możliwości finansowych. Cierpliwie odpowiadała na każde pytanie i rozwiewała niejasności. Teraz jestem spokojna, że jeśli cokolwiek się stanie, wiem że jestem pod godną zaufania opieką Magdy.

Padmé Amidala25-08-2021
Karolina

Z czystym sumieniem polecam zarówno rozmowę z Magdą, jak i Jej opiekę! Magda jest bardzo kompetentna, wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości i zaproponowała opcje skrojone idealnie pod moje potrzeby. Cieszę się, że trafiłam pod skrzydła Magdy :)

Padmé Amidala22-08-2021
Karolina K.

Serdecznie polecam współpracę z Magdą! To bardzo miła, świetnie przygotowana i przede wszystkim kompetentna osoba. Wie o czym mówi i wszystko dokładnie wyjaśnia. Dzięki niej można spojrzeć na swoje obecne finanse i przyszłość finansową bardziej świadomie. Spotkanie przebiega w luźnej atmosferze, dzięki czemu uczestnictwo w nim jest prawdziwą przyjemnością. :)

Padmé Amidala19-08-2021
Weronika K.

Wspaniałe spotkanie w bardzo miłej atmosferze. Magdalena z dbałością o każdy szczegół ale zarazem prostym językiem przedstawia materiał edukacyjny, który uświadamia m.in jak ważne jest dobre ubezpieczenie dla Nas i Naszych bliskich. Serdecznie polecam!

Padmé Amidala19-08-2021
Kamil I

Spotkanie z Magda to czysta przyjemność. W ciągu spotkanie dowiedziałem się więcej o sobie i swoich potrzebach związanych z ubezpieczeniem niż przez całe życie. Spotkanie w bardzo przyjaznej atmosferze, prowadzone spokojnie i bardzo profesjonalnIe. Jeżeli zależy Ci na zrozumieniu tajników ubezpieczeń i swojej przyszłości to Magda jest osoba godną polecenia w 100%

Padmé Amidala19-08-2021
Andrzej Cytrynski

Wspaniałe spotkanie luźna formuła dała mi dużo spokoju podczas rozmowy. Magda jest konkretna i bardzo stara się pomoc , co najbardziej mnie zdziwiło i pozostawiło bardzo pozytywne odczucia. Polecam spotkanie każdej osobie która chce się zrozumieć o co chodzi z ubezpieczeniami. Ja oddałem się w ręce Magdy i nie żałuje.

Padmé Amidala18-08-2021
Leszek Furmann

Bardzo polecam współpracę z Magdą. Oferta i prezentacja zostały przygotowane profesjonalnie, wszystkie tajniki ubezpieczeń wyjaśnione. No i do tego muszę dodać ten sympatyczny uśmiech i przyjazny klimat, który Magda bez wątpienia umie stworzyć :) Polecam gorąco!

Padmé Amidala05-08-2021
Rafał S

Gorąco polecam Panią Magdę:) Bardzo profesjonalne podejście i niesamowita wiedza:) Miła, sympatyczna i zawsze chętna do pomocy :) Pomogła mi zrozumieć jak ważne jest zabezpieczyć swoje życie i życie bliskich:) Z czystym sumieniem zechęcam i zapraszam do kontaktu z Panią Magda😊

Padmé Amidala02-08-2021
Klaudia Wiśniewska

Gorąco polecam Panią Magdę! Bardzo dziękuję za ludzkie podejście - na pierwszym miejscu postawiła mnie i moje potrzeby, nie interesuje ją tak jak większość "agentów" żeby wcisnąć jakieś tam ubezpieczenie tylko spersonalizowane rozwiązanie na moją kieszeń. Po rozmowie dużo zrozumiałam w kwestii ubezpieczeń i ich zakresów po czym razem wybrałyśmy odpowiadający mi pakiet. Jestem bardzo zadowolona a przede wszystkim - mam spokojną głowę, że jeśli kiedykolwiek będę musiała skorzystać z wypłaty ubezpieczenia to Pani Magda pomoże i wesprze przy formalnościach, których tak nie lubimy! Polecam!!!

Padmé Amidala29-07-2021
Karolina Wiatrak

Do Pani Magdaleny dotarłam z polecenia mojej znajomej, początkowo byłam zdystansowana, bo nigdy nie miałam takich spotkań. Sądziłam, że będzie oferta i tyle. Pierwsze spotkanie było bardzo edukacyjne i wartościowe, Pani Magda sprawdziła dokumenty, które mam i z wielką rzetelnością je ze mną omówiła i wytłumaczyła co i jak. Wraz z mężem umówiliśmy się na drugie spotkanie tym razem na żywo i razem z Panią Magdaleną zrobiliśmy ubezpieczenie, które spełnia oczekiwania mojej rodziny. Fachowa, rzetelna pomocna! I co najważniejsze, tłumaczy, doradza i nic nie wciska! Polecam i będę polecać

Padmé Amidala25-07-2021
Adam P

Bardzo konkretna osoba przedstawiająca rozwiązania pod konkretne potrzeby - potrafi słuchać i reagować na wszystkie ewentualne wątpliwości. Warto zaznaczyć, że poza profesjonalizmem który ją cechuje jest też bardzo miła i empatyczna, bardzo polecam kontakt z Magdą.

Padmé Amidala23-07-2021
Paula G

Bardzo polecam Magdę, za super atmosferę na spotkaniu, profesjonalne podejście i duże zaangażowanie!

Padmé Amidala22-07-2021
Olga G.

Serdecznie polecam Magdę! Spotkanie z nią to przede wszystkim spojrzenie w nowy sposób na swoje finanse, bezpieczeństwo i przyszłość. Magda potrafi przygotować najlepiej spersonalizowane oferty dla każdej osoby. Pełen profesionalizm!

Padmé Amidala21-07-2021
Izabela Duda

Polecam Panią Magdalenę z całego serca - fachowo, a zarazem w bardzo przyjazny sposób pomoże dobrać to, czego w danym momencie życiowym szukamy, aby się zabezpieczyć. Czuję się zadbana na każdym kroku, bezpiecznie, otoczona profesjonalna pomocą.

Padmé Amidala21-07-2021
Klaudia D.

Dla Magdy najważniejsza jestem JA. Ja i moje poczcie bezpieczeństwa, a nie kolejna podpisana umowa. Po raz pierwszy czuję się prawdziwie zaopiekowana, bo po raz pierwszy mam do czynienia z agentką ubezpieczeniową, która tak naprawdę poświęciła mi więcej niż 10 minut i naprawdę chciała dowiedzieć się jakie są moje potrzeby. Zrozumiale wytłumaczyła jakie są moje opcje, co zawierają, czym się różnią, z czym się wiążą i odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a było ich sporo. Dała mi także czas na zastanowienie, bez naciskania, bez jakiegokolwiek poganiania czy namawiania. Rozwiewała na bieżąco wszystkie ewentualne wątpliwości. Nigdy nie było problemu z tym, żebyśmy spotkały się raz jeszcze, jeśli coś wciąż pozostawało dla mnie niejasne. Nazywam Magdę moim ubezpieczeniowym aniołem stróżem, bo wiem, że robi wszystko, żeby to ja czuła się bezpieczna, zabezpieczona. Właśnie za to wszystko każdemu z całego serca polecam współpracę z Magdą!

Padmé Amidala21-07-2021
Aleksandra L.

Magda to świetna osoba - wyczerpująca wyjaśniła mi wszystkie moje wątpliwości, przygotowała super spersonalizowaną ofertę, która posiadała kilka wariantów, wyjaśniła mi dużo sytuacji, potencjalnych scenariuszy w przypadku różnych wypadków. Jeśli ktoś rozważa ubezpiecznie na życie to polecam Madzię z czystym sumieniem !

Padmé Amidala21-07-2021
Klaudia Młoda

Bardzo dobrze wspominam spotkanie z P. Magdaleną. Znakomite i profesjonalne podejście. Polecam

Padmé Amidala21-07-2021
Ewa Gałązka

Magda to osoba z ogromną wiedzą i jeszcze większym darem do jej przekazywania. Dzięki niej bardziej świadomie patrzę na swoje finanse. Wiem jak zabezpieczyć się finansowo na wypadek choroby, wiem jak zadbać o swoją przyszłość. Znakomicie wytłumaczyła mi jak warto oszczędzać. W bardzo motywujący sposób pokazała mi, że moja przyszłość jest w moich rękach i że nigdy nie jest za późno by zadbać o kolejne lata. Bez wątpliwości polecam każdemu rozmowę i współpracę z Magdą.

Padmé Amidala21-07-2021
Monika Jarysz

Wspaniała osoba, pomocna, rozwija się i dokształca w tym co robi. Polecam ;)

Dodaj komentarz